Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@numeroox: w pełni się zgodzę. 4 i 5 part leciałem z dużymi przerwami między odcinkami. Nie potrafiłem kilku na raz obejrzeć. Dzisiaj o 23 włączyłem 1 odcinek 6 partu i coś czuję, że dzisiaj nie zasnę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@numeroox: Podpinam się. Przed wyjściem słyszałem dużo opinii od manga readerów, że to najsłabszy part albo jeden z gorszych, a osobiście po tych 12 odcinkach jest moim ulubionym. Mimo, że najbardziej ikoniczny jest bezdyskusyjnie Stardust Crusaders, to jednak połowę tego partu bym wyrzucił do śmieci, bo zbyt długo się on ciągnął, a fabuła właściwie szczątkowa, bo była zafilerowana losowymi walkami, często nudnymi. Tutaj póki co nie odczuwałem nawet przez sekundę, że
@numeroox: chyba trochę za wcześnie by to stwierdzić ale jedno trzeba przyznać, że Jolyne jest zdecydowanie ciekawszym MC niż Giorno i Josuke. Również fakt, że jest kobietą jest odświeżający dla serii.

@Zirdan: kurde mam takie samo odczucie o SC. Zbyt długie i rozwleczone momentami przez co dobre, ikoniczne sceny na tym tracą
@Bonwerkz W pierwszej połowie SC prawie dropnąłem tę serię, bo po prostu tak było nudno i nic się nie działo że nie mogłem wysiedzieć, ale na szczęście tam w okolicach 16 odcinka robiło się już dosyć ciekawie i dotrwałem do końca. No i te standy w 3 parcie w większości były nudne (a już szczególnie crusaderów - no nie oszukujmy się, Star Platinum robił wtedy tylko ora ora, ten Polnareffa to samo
4 part jakoś mnie nie nudził, chociaż główne postacie mało ciekawe pod względem osobowości


@Zirdan: wiadomo, Josuke był mocno bezosobowy a gwoźdź programu stanowił tak naprawdę główny villain

5 mi jakoś nie podszedł i też się wynudziłem przez większość


dla mnie jeden z lepszych partów ale Giorno był nudny, typowy golden boy, taki Gary Stu. Poboczne postaci były ciekawsze a sceny z Doppio jedne z lepszych w serii
@Bonwerkz Josuke drugi najnudniejszy Jojo (po Jonathanie), Okuyasu jeszcze czasami jest śmieszny, ale najbardziej cieszył jednak widok Jotaro i Josepha. Ale ta, Kira skradł ten part.

Właśnie co do 5 partu to mam mieszane uczucia. Co do Giorno to też mało ciekawy z osobowości, ale nadrabia to standem i najbardziej memicznym theme. No i ma fajną fryzurę ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do pobocznych to zgodzę się,