Wpis z mikrobloga

Was już też powoli czytanie Wykopu męczy? Generalnie całe Mirko przerodziło się już dawno w festiwal mitomanii, toksyczności, ludzi z którymi w normalnym świecie nie da się po prostu wytrzymać i głupot.

Generalnie cała główna jest zasypana coraz bardziej toksycznym spamem jak i mirko... Tutaj non stop przelewają się 3 tematy :
1)Polska jest tragiczna do życia za miesiąc zbankrutujemy
2)Pokazywanie części kobiet jako wszystkie i użalanie się nad nimi
3)Hurr....durr... jestem seniorem Java xx.... Zarabiam 30k rocznie i myślę w co warto zainwestować a 95% postu o tym jaki autor jest zajebisty

Dosłownie tu czy zalogujesz się dziś czy za pół roku to nie ma żadnego znaczenia.. ciągle to samo. Nawet jeśli ludziom udowodnisz że jest inaczej to i tak zostaniesz zgnojony no bo hehe..standardy społeczności xD

#zwiazki #p0lka #kobiety #przegryw #pracbaza #januszebiznesu #gownowpis
  • 20
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski:

1.O tym jak Polska upada czytam tutaj od czasów zanim jeszcze PiS objął władze... upada upada i nie może upaść
2.No #!$%@? xD
3.Hurr..durr.. pseudo milionerzy z domami/ nowymi autami którzy nie mają szans u kobiet i dodatkowo muszą jeszczę żebrać o kupony za 20 zeta xD
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: a czego oczekujesz od tagu przegrywu?
Zdjec z wakacji? Ciekawych historii z zycia? Zycie przegrywa jest nudne i monotonne. Wiekszosc osob tutaj ma problemy z psychika i dziala praca-dom-praca.ale w ogole nie wychodzi z domu. Inni sa porobieni lekami i roznie pojmuja swiat (w tym ja)
O czym chcesz tu czytac?
  • Odpowiedz
No w sumie to takie wielkie raczysko tutaj się #!$%@? ale często też kisne z tych wszystkich niedojebów co tu siedzą i smarczą jak to przegrali w życiu
  • Odpowiedz
Dosłownie tu czy zalogujesz się dziś czy za pół roku to nie ma żadnego znaczenia.. ciągle to samo.


@comamtuwpisac: Normalka. :D Kolejne punkty:
4. Kochasz swoją kobietę? Pewnie białorycerz, albo betabankomat.
5. Ufasz jej? Na pewno już kogoś ma na boku.
6. Zarabiasz poniżej średniej krajowej? Wegetujesz a nie żyjesz.
7. Nie masz kobiety w wieku 30 lat? Będziesz sam do końca życia.
8. Poznałeś swoją kobietę w wieku 18 lat?
  • Odpowiedz
@harold97: Uderz w stół a nożyce się odezwą. Za dużo wykopu w temacie związków, Mirek.

Tymczasem ja idę się nacieszyć prawdziwym, podobno bajkowym życiem, które nie ma prawa się wydarzyć a się wydarza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@harold97: Te 5 lat już dawno minęło, jestem w szczęśliwym związku i małżeństwie w sumie niemal 10 lat, więc co ja tam mogę wiedzieć. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • Odpowiedz
@southlander: tak dokładnie, ja jednak wolę prawdziwe życie i własne oczy a nie opisy wykopków gdzie co drugi to albo playboy który na karku ma więcej lasek niż gwiazda rocka albo gość w szczęśliwym związku od 50 lat bo miłość życia poznał jeszcze w gimnazjum
pomijając już wykopkowych milionerów, profesorów, właścicieli i prezesów zagranicznych koncernów
  • Odpowiedz