Wpis z mikrobloga

@Grubas: Myślę, że przygotowanie sobie wcześniej zgrabnych odpowiedzi na typowe pytanie gdzie pracujesz, jakie hobby, jak wygląda twój typowy dzień, jak wyobrażasz sobie pierwszą randkę i takie tam, to jest dobry pomysł.
@Grubas: coraz częściej słyszę o takich spotkaniach i jestem ciekawy jakby mi poszło i może kiedyś się odważne.

A na tych spotkaniach to nie jest tak że przyjdzie 9 opa i ty i jak są wszyscy atrakcyjniejsi od ciebie to twoje szanse drastycznie spadają niż jakby przyszły same przegrywa i ty byś był najatrakcyjniejszy z tej grupki
@Grubas: ale w normalnym życiu załóżmy że podejdziesz do laski na ulicy/w barze/w pracy gdzie kolwiek to chodź jesteś mniej atrakcyjny niż otoczenie to ona nie ma pewności że ten chad co stoi trochę dalej do niej zagada a tu ma pewność że tak czy siak on zagada więc ciebie może olać i wyczekiwać aż dojdzie do niej ten chad. Mała ale jednak istotna różnica.

Odnośnie tego jednego polubienia to ciekawe
@2cf002b2f4: Haha. Bez sensu by bylo wpisywac 1 polubienie jak by mogla wpisac spokojnie 7 tylko nie do pary. To by było bardziej motywujące do spróbowania raz jeszcze. Myślę że ta 1 to na prawdę tak było. ()
@Grubas: @2cf002b2f4: Pozatym oni i tak tam niezły hajs klepią na typach, bo na mojej dwóch jeszcze przyszło na ostatnią chwilę sprawdzić czy się miejsca nie zwolniły i weszli. Czyli oprócz hajsu z przedpłat tych co nie przyszli, wpadł hajs za tych co weszli na zastępstwo.
@Grubas: dla mnie byłby trochę podejrzane że zaznaczam 5 lasek i 5 lasek mnie polubiło ale 0 par więc takie jedno jest spoko ale to tylko moje teorie xd

A jak się oceniasz na tle pozostałych kandydatów jeśli chodzi o wygląd? Które miejsce byś sobie dał i na ilu typa?