Wpis z mikrobloga

Nawiązując do wpisu @Fasol88

https://www.wykop.pl/wpis/62185265/do-mnie-mikolaj-wpadl-troche-wczesniej-w-tym-roku-/

patent z ramkami basic z ikei z klockami w środku jest wg mnie mega pomysłem na #prezent , choćby dla kogoś kto szuka pomysłu na #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam chyba sobie kupię ze dwie takie ramki i spróbuję coś zbudować :)
#lego
blogger - Nawiązując do wpisu @Fasol88

https://www.wykop.pl/wpis/62185265/do-mnie-...

źródło: comment_1638534834jRQRCXGJQFzaRbYCSWhkC5.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tata_agaty: Ogólnie to jest dobry patent na eksponowanie zestawów w taki sposób żeby nie zajmowały miejsca na półkach, jednocześnie można je rozbudowywać w dowolny sposób aby pasowały do ramki. Dla mnie naprawdę mega pomysł
@fizzly: - ten zestaw może faktycznie trochę przesadzony, ale można też robić wersje minimalistyczne.
  • Odpowiedz
@lordgrievous: o kurde tego się nie spodziewałem xD

ale rzeczywiście, posiadając odpowiednie klocki można nawet odwzorować pastę o serwerowni w formie takiej "płaskorzeźby" xD
  • Odpowiedz
A jak już jesteśmy przy paście o serwerowni, to chciałem z całego serca podziękować Pani administrator @a__s za wczorajszą szybką i skuteczną interwencję w sprawie tego typa co zaśmiecał swoimi filmami z yt conajmniej trzy dobre tagi: gry, staregry i nostalgia. Wcześniejsze zgłoszenia nic nie dawały a bezpośrednie zgłoszenie tej sprawy szefowej zadziałało od razu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze raz serdeczne podziękowania ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Fasol88: mam całe pudło lego i jeszcze drugie takie poupychane w różnych szufladach w domu, więc nie boję się że mi lego zabraknie xD

druga sprawa to że raczej będę szedł w inną stronę: jedną ramkę chcę zrobić w klimacie M-tron (coś jak na MOC poniżej), Drugą ramkę bym zrobił w klimacie Pirates, ale tym starym, mam gdzieś cały kuferek tych pierwszych błyszczących złotych monet, który się kurzy w szafie
blogger - @Fasol88: mam całe pudło lego i jeszcze drugie takie poupychane w różnych s...

źródło: comment_1638536429NCJswCUbH1FA3EMijBDqgg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@blogger: zastanawiałem się ostatnio co sobie na ścianie powiesić i takie dekoracje wydają się ciekawym pomysłem. Wnętrze ramki jest chyba 25x25 a ramka ogólnie ma 27cm (mają też prostokąty 21x30 / 23x32). Szkoda, że płytka konstrukcyjna jest szersza niż równe 25cm (ma jakieś 25,5-25,7). Trzeba by było dopasować ramkę albo obciąć jeden rząd z płytki, żeby zbudować na niej jakiś pixel art albo płaskorzeźbę.
  • Odpowiedz
@blogger: tak, napisałem o tym i zgadzam się, że lepiej nadpiłować ramkę (o ile to możliwe bez uszkodzenia) niż niszczyć płytkę nieodwracalnie.
  • Odpowiedz
@htsz: ja jak dobrze pójdzie przed świętami spróbuję zrobić chociaż jedną, jak Ty coś skonstruujesz to też się pochwal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz