Wpis z mikrobloga

@Shakyor:
@costusmierdzi:
dla mnie niby ładna ta pierwsza ale w ogóle nie pociąga mnie także jak sporo część tu osób napisała że nie da się być dla wszystkich 10/10. Dla jednego będziesz 10 a dla drugiego 6

A mnie się ta Joy mega podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: nigdy nie będziesz jeśli nie dostałaś w prezencie dobrych genów od rodziców. Dbanie i siebie, waga, charakter to bullshit. Jak jesteś brzydka to taką pozostaniesz. Możesz rzeczywistość oszukać na kilka godzin makijażem ( Chodź to nie wszystkim pomoże)
  • Odpowiedz
ta Anna Joy jest strasznie szpetna.


@costusmierdzi: Gdyby była obiektywnie szpetna to by nie grała teraz w tylu serialach ani filmach. Zobacz sobie jej filmografię.

Tak więc subiektywnie podoba się bardzo dużej populacji.
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: chodzi o sam wygląd czy o całość oceny osoby?

bo znam bardzo ładne dziewczyny świetnie wykształcone i inteligentne które mają tak #!$%@? charakter, że interesują mnie tylko w kategorii mięso do wyruchania

a znam też takie szare myszki 7/10 które mają super charakter, ale które pracują w jakiejś gównorobocie i nie są specjalnie lotne, ale są zwyczajnie dobre, troskliwe i opiekuńcze i ogólnie podobają mi się bardziej jako partnerki z
  • Odpowiedz
  • 0
@costusmierdzi wygląd 10/10 to pojęcie względne, bo każdemu podoba się co innego, a żeby być dziewczyną 10/10 wystarczy nie traktować relacji jako spisu zysku/strat, a stawiać na 1 miejscu uczucia i szczerość ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@costusmierdzi no to nie da się tak, ja Ci powiem, że 10/10 jest Jennifer Aniston z lat 90, a inny mirek Ci powie, że rzyga na jej widok
generalnie pokaż mi osobę/figurę, a pokaże Ci hejtera
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: no i tak w sumie to czemu chcesz tylko wyglądać 10/10 xd załóżmy, że udało Ci się osiągnąć wygląd 10/10 dla większości facetów i co dalej?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@costusmierdzi bądź szczupła z jędrym biustem, bądź inteligentna ale nie za bardzo, nie miej tatuaży, miej włosy nie krótsze niż do sutków, nie pal, nie ćpaj, miej mniej niż 23 lata, nie miej toktoka, Instagrama i innych rypaczy mózgu. No i lodzik z połykiem też będzie na plus.
  • Odpowiedz