Wpis z mikrobloga

@radziuxd: W Meksyku w sumie są dwie pory roku więc nie wiem po co na siłę zostali przy czterech. Można by zrobić albo rotację co 2 tygodnie, albo wydłużyć daną porę roku do 2 tygodni i tyle (zmieniając oczywiście ilość zadań etc). Zresztą Mireczek któryś tu pisał, że się tam pobawił w edytorze czy coś i zmiany są minimalne więc ja się nawet nie nastawiałem ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 16
@KingLeeBruce dlatego teraz w porach roku piszą "pora sucha" , "pora deszczowa" itp. A tak serio to chciałbym Forzę w Niemczech. I autostrady i miasta i te zadbane wioseczki, i są góry i lasy i pory roku. Europa Środkowa musi być w FH6.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@radziuxd: ja wiem, że sporo osób narzekało na zimę w czwórce ale ja ją lubiłem. No chyba, że trafił się jakiś porąbany trial albo strefa radarowa, którą ciężko było zrobić nawet bez śniegu. Zawsze coś innego niż pozostałe pory, do tego można było ustrzelić coś fajnego w trybie foto.
  • Odpowiedz
@jandiabeldrugi: Zima miała swój urok i fajnie cała mapa wyglądała pod białym puchem. Ja nie do końca rozumiem ich decyzję o takim niby realizmie warunków pogodowych "bo Meksyk" skoro Forza Horizon ma z realizmem tyle wspólnego z Quake ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dla mnie (i pewnie wielu) mogliby śmiało zrobić tak jak w FH4 i było by ok. Bo nie wiem kto by się pieklił,
  • Odpowiedz