Wpis z mikrobloga

@Kakarot_Z: moją osobę rozje8ało to, że po jej minie było widać, że nie rozumie o co wszystkim chodzi. Dlaczego się jej czepiają? Przecież chciała założyć wystrzałowy worek na kartofle... O przepraszam chciałem napisać sukienkę (⊙_◎)
  • Odpowiedz
@DailyPunch: od kiedy posłuchalam tego jej live o stalkerze to zorientowałam się że ona jest po prostu bardzo mało inteligentna..np. mówiła że na pewno stalker jej nie obserwuje bo zablokowała jego konta i wszystkie kolejne które założy..ona serio w wierzyła i że sposrod 100k z czego pewnie 10% to fake konta na pewno nie ma tam stalkera..jeszcze ostatni quiz wiedzy i dzisiaj ta mina tęskniąca za rozumiem.. no po prostu głupia
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Miałam ciary żenady słuchajac tego live, pieprzyła też, że ciągle żyje w strachu i nigdy nie odsłania zasłon w mieszkaniu żeby on jej nie obserwował, ale absolutnie się z niego nie przeprowadzi do innego, bo "to nie taka łatwa sprawa" xD
  • Odpowiedz
@fillmeout: dokładnie, wyraźnie ma jakies ukryte powody czemu nie moze się stamtąd wyprowadzić bo przecież każdy więc że zmiana wynajmowanej kawalerki na inną to żaden problem. To samo jak mówiła że co chwila dostawała wiadomości z kolejnych kont stalkera ale nie wpadła na to żeby zmienić profil na prywatny.. trochę to nawet wyglądało jakby chciała się na tym wylansować.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Dokładnie, szczególnie, że po tym wszystkim zamiast przestać tak udostępniać swoje życie prywatne laska postanowiła... pójść do hotelu paradise! Gdzie na wideorelacjach można sobie ją ciągle oglądać nagą pod prysznicem. O to też dostała pytanie, to machnęła ręką i stwierdziła, że przecież we Francji nikt nie ogląda polskiego HP. Laska naprawdę powala głupotą, koleś który wyśledził jej miejsce zamieszkania po widoku z balkonu na pewno nie ogarnąłby sobie jakiego VPN
  • Odpowiedz