Wpis z mikrobloga

Największe przekręty w 21 wieku odbywają się dzięki pseudo wirusowi z laboratorium, ludzie zwariowali, wjeżdża na świecie segregacja sanitarna gdzie całe życie mieliśmy wpajana "tolerancję" do wszystkiego. Obozy w Australii.. Lockdowny, obostrzenia, rozwalanie wszystkiego łącznie z psychika, zmarnowane pokolenia.. Historia się dzieje na naszych oczach, Kowidianom dalej mało.. To jest sekta z którą trzeba walczyć, a nie bratac się z tymi ludźmi no oni nas sprowadza do średniowiecza.
#koronawirus
  • 13
@WarmWeather: Nie stosuje się do żadnych obostrzen, nie testuje się, nie będę się szczepil tym gownem, nie chce paszportów szczepionkowych.. Byłem na protestach kiedy były lockdowny, wspieralem otwarte biznesy. Dbam o swoje zdrowie, przeszedłem koronawirusa i wiem o czym mówię. Piszę to w internecie i jadę z ttm w Realu, nie zapomnę Kowidianom tego nigdy i swoim wnukom też o tym opowiem
@szyryfyry1:

Kowidianom dalej mało.. To jest sekta z którą trzeba walczyć, a nie bratac się z tymi ludźmi no oni nas sprowadza do średniowiecza

Obawiam się ze właśnie o to rządzącym chodzi i elitom Wielkiego Resetu. O podział społeczeństwa i o to, żebyśmy sami wygenerowali ten podział i co więcej - żebyśmy sami siebie atakowali, wtedy będzie łatwiej rządzącym wprowadzić to o czym marzą. Zasada divide et impera cały czas funkcjonuje
@Aik32fr45yd: Wiadomo. Ale nie będę żył pod dyktando idioty jednego czy drugiego, który mi każe brudna szmate na mordę wkładać albo p o2 latach tego cyrku mi wkrecal koronawirusa i troskę o babcie. Trzeba jechać z nimi i głównie z rządem, po 2 latach jak ktoś nie wyczail jeszcze o co tu chodzi to już do niego raczej nie dotrze i taki ktoś jest wrogiem normalności. Nie będę się bratal z