Wpis z mikrobloga

W ogóle jedną z osób które głosowały dzisiaj za zakazem i penalizacją aborcji była Dominika Chorosińska, wcześniej znana jako Figurska.

Tak, ta Dominika.

Dokładnie ta która pukała się z kochankiem, zostawiła męża, wróciła i tak w kółko, aż w końcu zaszła z kochankiem i z dzieciakiem wróciła do męża, a do polityki szła z hasłami typu "wierność jest sexy" czy "Rodzina jest sercem Europy".

Gdyby prawica była kobietą, to byłaby Dominiką.

Na jej obronę - z jej intelektem ciężko stwierdzić czy była za czy przeciw, bo głosowanie było za odrzuceniem i orzeszek między jej uszami mógł dostać spięcia.

#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #polityka
Kozajsza - W ogóle jedną z osób które głosowały dzisiaj za zakazem i penalizacją abor...

źródło: comment_1638455019GmRifeOuIlnCIrlIWGDH45.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fajoski: To zależy co oni o sami o tym sądzą, ale i tak prawnie nie są w związku bo chłop z chłopem nie może być w związku prawnie. Mogą być związani pewnymi kwestiami życiowymi tak jak ja z kotem ale prawnie związku nie ma. Facet z babą mogą być w związku małżeńskim i to ma moc prawną.
  • Odpowiedz
@JaktologinniepoprawnyWTF: Ale dlaczego według ciebie związek musi być uregulowany prawnie? Jestem ze swoją dziewczyną już pare lat, mieszkamy razem a w świetle prawa jestem kawalerem. To, że coś nie jest uregulowane prawnie nie znaczy że nie istnieje.
  • Odpowiedz