Wpis z mikrobloga

@masterix: ja również, nabite było na początku roku, ale im dłużej słuchałem, tym bardziej mi się nie podobało. Od paru miesięcy nie słuchałem już ani jednego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielczan: Olgi wysłuchałem już wszystkie które były na Spotify (może gdzieś indziej jest jeszcze coś? :D), a wczoraj kupiłem sobie płatny serial od Pana Myszki i Larka na temat Edmunda Kolanowskiego, jestem w połowie i też dobry materiał.
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: jeśli nie słuchałeś o Afrodycie to ptaszki ćwierkają, że jest gdzieś w necie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolanowski to Bydgoszcz? Bo też mam któryś, ale zdążyli już wydać drugi i nie wiem, czy to ten. Bardzo fajny jest pdf z materiałami ;D
  • Odpowiedz
@Zielczan: o, no to przyczaję sobie :D. Kolanowski to nekrofil z Poznania, to będzie ten nowszy bo jechałem na Spotify tak jak puszcza, od najnowszych odcinków i dotarłem do pierwszego, darmowego z tej serii. PDFa nie widziałem, ale jeśli chodzi o ten materiał o rozpruwaczu z Bydgoszczy, no to pewnie też z czasem kupię. Pół stówy to niby niemało, ale jak sobie pomyślałem ile godzin ostatnio tego słuchałem w pracy to
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: a fakt, to ja mam o rozpruwaczy z Bydzi, kupiłem od razu jak go wypuścili, na podobnej zasadzie. Wg. Spotify odtworzyłem 162 odcinki na łączną sumę minut 8000+, więc stwierdziłem, że należy mu się moja kasa. A do samego audioserialu jest dorzucany PDF ze zdjęciami, aktami sprawy, notatkami operacynymi itd. Nie wiem, czy przy poznańskim też jest.
  • Odpowiedz
@masterix: piszesz tak o autorce co potrafi przekłamać totalnie historię w podcaście (zabójstwo jaroszewiczów- to polacy zabijali żydów i powinni się wstydzić), a potem zasłania się tym że nie zna historii? o autorce to gdy tylko trafi na wątek kościoła w jakiejś sprawie to mamy 40 minut wylewania żali jak to kiedyś była wierząca a teraz nie jest? o autorce co usuwa każdy komentarz krytyczny a potem żali się na hejt
  • Odpowiedz