Wpis z mikrobloga

Lambandziara kradziejka ,,Ja to biorę ze sobą''

Dostali kuferek z kosmetykami do twarzy i paznokci ,wszystkie laski zrobiły co miały i odłożyły do kuferka, a ta doleciała i ,,co to? zabieramy to będziemy mieli na kiedyś tam ''Vanesa i Sara spojrzały na nia i odeszły a ta do kufra i dawaj wszystko zajumała, poleciała do swojego pokoju i hyc do kosmetyczki ,żenada
#hotelparadise
Pobierz Amikamamy - Lambandziara kradziejka ,,Ja to biorę ze sobą''

Dostali kuferek z kosm...
źródło: comment_1638401659YR0gngYglzdadKU6Tj9Wx0.jpg
  • 19
@alexzem: dlaczego szukanie dziury w całym? miały to spakować do kuferka po zakończeniu, reszta dziewczyn pozbierała, odłożyła, nawet posprzątały oprócz niej bo stwierdziła że ,,niech one sprzątają'' skoro nie dali czegoś do wyrzucenia,
Vanesa zebrała z podłogi te ,,śmieci'' i wyszła na korytarz wyrzucić, a ta co? świsnęła ile mogła i pyk,to naprawdę żenujące
@Amikamamy: spoko, tez jej nie lubie, rozpieszczone dziewuszysko bez szacunku do samej siebie :D racje masz ze to o niej sporo swiadczy ale podziwiam Cie za dodanie takiego posta/ wyciaganie takich rzeczy tutaj:D
ale w sumie! niechaj ludzie wiedza
@alexzem: wstawiłam dlatego że na Live można poznać uczestników, ich charaktery które nijak się mają do serwowanych montowanych odcinków w TV,
a ją pokazują od ,,najlepszej'' strony, a jak ma wpadkę to jej tekst puszczają ,,bo ja jestem młodziudka, głupiutka ,bo ja mam dopiero 19 lat'',serio, gra naiwną a w rzeczywistości jest bardzo cwana, zakłamana, nie cierpi dziewcząt, każdą obgada choć gra rolę dobrej kumpeli, ona by tam ,,sprzedała'' wszystkich uczestników
@slepauliczka: zdarzało mi się chodzić do salonów kosmetycznych na paznokcie i absolutnie nikt nie wyrzucał kremów po jednej klientce. Pilniczki szklane tez były normalnie używane ponownie, lakiery, jakieś puszki, pyłki, cekiny. Co mieliby wyrzucić? :D Wiadomo, że na półkę w sklepie to nie wróci, ale wyrzucić?