Wpis z mikrobloga

@EnSej_: Lepszy procek z 3060 Ti za 6200 zł - https://www.sferis.pl/actina-spc-11400f-16gb-1tb-rtx3060ti-600w-p724748. Płyta co prawda bez szału, ale jak zostaniesz przy tej i5 to wystarczy.

Ogólnie Actiny wydają mi się całkiem dobre, nie ma tam raczej jakichś krytycznych problemów, jak na gotowce zupełnie przyzwoite, ale komputery z i5-10400F / 11400F i 3060 Ti można wyrwać za około 6k (a taniej sam nie złożysz, chyba że trafisz super okazję - jak na
  • Odpowiedz
@10129: Zawsze obudowę można wymienić jest tam dowolność konfiguracji wystarczy napisać, kiedyś mesha na froncie nie było i ludzie żyli i nie takie piekarniki były tworzone w obudowach typu zalman etc. Poleciłem coś lepszego w tym budżecie, od w/w przez opa kompa :) ale najlepiej komentować, że coś nie pasuje. Zawsze możesz swoją propozycje podrzucić. Miłego :)
  • Odpowiedz
@Czapelek: chodziło mi bardziej, że jak dałeś 5600x tańszego to ja bym sobie wtedy odpuścił 11600 już z gorsza obudową.
tego, ze oni nie robią problemu z wymianą podzespołu to nie wiedziałem w sumie, jest tam konfigurator do zmiany i nie ma obudowy, mogliby dać wybór jak to nie problem.

dawniej sprzęt nie był mniej prądożerny? bo jednak nieco łatwiej odprowadzić 150W niż 400W ciepła.

ale w sumie masz pewnie rację,
  • Odpowiedz
@10129: Powiem tak, konstruktywna krytyka mile widziana. HardPC to jedna z firm gdzie nie pasuje Ci jedna rzecz dzwonisz i mówisz, że chciałbyś zamienić bądź ich propozycje z oferty poza tym co na stronie
  • Odpowiedz