Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na początku listopada doładowałem konto, ok 15eur. Zawsze doładowuje na 2 miesiące. Kupiłem listę na 2 urządzenia, czyli 6,8eur. Dzisiaj wchodzę na konto, a tam na koncie niecałe 1eur zostało. Ktoś miał taką sytuację że znikającym saldem?
Sprawdzilem, napewno doładowałem 10.11 Revolutem przez donatepay 1265rub,czyli w okolicach 15eur. Lista aktywna od 11.11 do 12.12. Kasa na drugi miesiąc zaginęła.
Napisałem do niego, ale wątpię, żeby odpowiedział.

#plusx
  • 11
@Qutaphone: A co to znaczy około 15euro i co to znaczy około 1euro zastało. Załóżmy, że jest równe 15euro.
15-6,8-6,8=1.4 Teraz zostało RÓWNE 1.4 to teraz odejmij o tego dwa razy tzw. około i będzie się zgadzać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adamsm: Dokłada suma nie ma znaczenia. Chodzi o to, że miałem ok 15eur wykupiłem jedna listę, powinienem mieć na koncie na jeszcze jeden miesiąc,a nie mam.
@Qutaphone: mam to samo teraz, miałem niecałe 2€ na koncie, doładowałem 8€, a ostatecznie na koncie plusx wylądowało w sumie niecałe 7€, właśnie napisałem do niego co to się #!$%@?ło, bo chciałem kupić listę na 2 urządzenia, nie działa, mówię co do #!$%@?, a tu patrzę jakieś 6.35€ na koncie tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@donttrustmeiamanengineer: Jak doładowywał eś? Przez Donatepay czy PayPal? U mnie zachował się wzorowo i cofnął ten transfer, poradził zaznaczyć opcję "send ip code" w ustawieniach hasła. Teraz przed logowaniem dostaje dodatkowy kod na maila. Jakiś Rusek włamał mi się na konto i przelał sobie kasę.