Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja mama to doby człowiek, ale wychowywała mnie w przeświadczeniu, że nie powinienem się stawiać. Chodzi o takie sytuacje, że jeśli np. w szkole nauczyciel odwalał to należy to przeczekać, bo jeszcze będę miał problemy, że jeszcze będę miał czas, żeby się odgryźć. Wiadomo, jeśli cię w szkole zaczepiają, śmieją się z ciebie to idź do nauczyciela, prawda czasem to pomaga, ale w większości nie i co najważniejsze, gdy nauczycielka poraz kolejny puszcza wszystko płazem przygłupom czujesz taki brak godności, z perspektywy czasu powiem, że czasem warto było by dać komuś w mordę, tak po prostu, nawet po mimo problemów, bo miałbym to poczucie godności.

Ale wracając do czasu, teraz już jestem po szkole i kiedy on niby nadszedł? Słucham sobie Myslovitz i popłakuję.

Przecież szedłem za przykładem jaki zawsze mi dawałeś

Tym jedynym i najlepszym - teraz wiem, że nie

Chciałbym stać się tak jak oni - wszyscy młodzi, piękni, zdolni

Chociaż raz chciałbym spróbować - chyba nie da się


Dzięki takim małym sytułacjom i spie##olonym okresie w podstawówce w sumie do teraz żyje w czterech ścianach. Oczywiście jak rasowy przegryw nie za bardzo mówiłem o moich problemach, czy to przez wstyd czy po to żeby nie martwić mamy.

Dorosłe dzieci mają żal, za kiepski przepis na ten świat...


Polecam, też świetna piosenka wręcz pieśń przegrywu.

Wyżaliłem się to pora zmusić się do spania, bo na 3 trzeba wstać do kołchozu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a69e72596226000a5797fd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Moja mama to doby człowiek, ale wyc...
źródło: comment_1638314811PEQzCM2TrJVpeXUMW5ODzY.jpg
  • 1