Wpis z mikrobloga

Podam dwa przykłady blackpillu, którymi dawno temu dostałem w ryj, w moich młodzieńczych latach. Oczywiście o żadnym blackpillu nie miałem wówczas pojęcia.
Pojechałem kiedyś do laski poznanej na hehe fotce. Dziewczyna jakieś 7/10 jakby to miało znaczenie. W pewnym momencie odgarnęła mi włosy i mówi coś takiego "Uuu masz taki rodzaj włosów jak mój brat, a on już łysieje" I zaczęła mi pokazywać album ze zdjęciami swojego brachola z młodości xDD. Oczywiście nic z tego nie wyszło i kontakt się rozlazł. #!$%@? z nią.
Druga sytuacja to prawie kopia tej, różnica jest to, że ja przeleciałem, ale z obrzydzeniem bo była gruba i miała brzydkie w #!$%@? zęby.
Ona też coś gadała, że Ooo masz zakola, ale jeszcze nie największe. Jak Ci pójdą dalej to się nie pokazuj. Serio. Może przez to mam teraz obsesję na punkcie zakoli...
Jak ktoś pisał "Włosy to życie".

#blackpill #zakola #przegryw #zalesie
  • 7
@fetfrumos: na zakola narzekają roszczeniowe szmulki, a same wyglądają beznadziejnie są obciente do ramion prosto jak od linijki wszystkie albo mają pomaltretowane od prostownic, ewentualnie damskie łysienie czyli wielkie czoło HA TFU A NIE
W ogóle Polacy mają #!$%@? włosy, począwszy od koloru aż po stan włosów. W większości cienkie i przesuszajce się, ciekawe tylko #!$%@? dlaczego tak jest.
Na szczęście szybko zacząłem mieć #!$%@? na laski. Nie będę #!$%@? robił fikolkow żeby zaimponować.
@fetfrumos: To był shit test + shaming. Też tak kiedyś miałem tylko z siwymi włosami - sprułem się i powiedziałem że jest wredna i robi to specjalnie bo przecież nie jestem idiotą i widze sie w lustrze to zaczeła mnie przepraszać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pilaf: To tak jakby kilkukrotnie informować łysego że jest łysy, co tu obracać w żart? Dla mnie to jest takie #!$%@? o szopenie. Wiadomo ty byś możliwe że jeszcze przeprosił ale ja nie, a co by nie było to laski lubią siłe i dlatego podświadomie podkrecają z wyglądu na co nie ma sie do końca wpływu, chociażby żeby zobaczyć czy jak ci to powie kilka razy za dużo to czy zareagujesz