Wpis z mikrobloga

Obejrzałem właśnie quiz z udziałem naszych "gwiazd". I powiem szczerze że takiej głupoty jak żyje nigdy nie widziałem. Zastanawiam się co ci ludzie robią w wolnych chwilach czy w szkołach, które niby kończą, że na pytanie co to jest kwas deoksyrybonukleinowy odpowiadają, że to substancja zawarta w proszku do pieczenia (jprdl xD xD xD) - i mówi to laska która skończyła niby AWF, gdzie obok biegania za piłkami podstawowym przedmiotem jest yebana biologia xD. To, że nie wiedzą kto napisał "Przedwiośnie" to jeszcze bym wybaczył, ale żeby o Tuwimie mówić, że to nie pisarz tylko bajkopisarz to #!$%@? trzymajcie mnie. Potem gwiazdo-cheerleaderko-kelnerko-hostessa mówić że "Pulp Fiction" to polski film. Nie wiem czym ci ludzie zajmują się na codzień, że podstawowe informacje o otoczeniu do nich kompletnie nie docierają, ale tak to jest jak się siedzi pół dnia na Instagramie, a drugie pół dnia kręci się dupą na baletach, startuje w wyborze mistera Piździchowa albo rapuje o dupie Maryny.
#hotelparadise
  • 12
@DailyPunch: I żeby pytali o reżysera "Samych swoich", "Krzyżaków" czy innego "Potopu" ale pytają o reżysera filmów w którym są gołe dupy, przemoc, krew, narkotyki, imprezy, mało tego nawet zapinanie murzyna w dupę jest, czyli to co takie ameby jak Janek i Inga pewnie lubią najbardziej to nawet to nie jest w stanie dotrzeć do tych pustych łbów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OldTimer11: kiedyś byłem u kumpla na urodzinach w pubie i przyjechał zagrać dla niego zespół, dziewczyna śpiewała na super poziomie, zapytana czemu nie wystartuje w jakimś x-factor odpowiedziała że była 3 razy i za trzecim razem jej powiedzieli żeby dała sobie spokój, bo jest za dobra, a oni tu szukają ludzkich historii do odkrywania w czasie show, a nie talentów.
@bluehead: też tak wnioskuję ,wybierają nadymanych gości, modeli, laski silikonowe nastawione tylko na gwiazdorzenie, z przerośniętym ego, szkoda tylko że częściej nie robią w tym programie quizu zamiast tych jakiś ,,rozgrywek''z doopy wziętych, no ale w tych rozgrywkach pewnie reżyserka może swoje ,,manipulacje'' realizować