Wpis z mikrobloga

Udowodniłem @jbc_wszystko, że Watykan był jednym z pierwszych krajów które uznały niepodległość Polski a ten nadal uważa, że była to zdrada i działanie na niekorzyść Polski xDDD

-Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości Watykan oficjalnie uznał niepodległość Polski dopiero po 6 miesiącach. Później niż Niemcy, które na rzecz Polski straciły tereny czy leżąca po drugiej stronie globu Japonia.


#!$%@?, że większośc krajów świata uznała niepodległość później niż Watykan xDDDDDDD DOPIERO po 6 miesiącach- Japonia też uznała po 6 miesiącach, a Węgrzy w ogóle- więc Węgrzy to zdrajcy Polski. I to gigantyczni xD

1919r. - Po 6 miesiącach od uzyskania niepodległości przez Polskę Watykan uznaje niepodległość Polski, później niż Niemcy, Francja, Wielka Brytania i Japonia.


Później niż 9 innych krajów i wcześniej niż 14 innych krajów nie wspominając o większości Świata które w ogóle nie uznały (indywidualnie) polskiej niepodległości. Tak gdyby ktoś miał wątpliwości czy @jbc_wszystko jest choć trochę obiektywny.

@spere - jak widać dla @jbc_wszystko nawet bycie jednym z pierwszych krajów które uznały niepodleglosc to dowód na zdradę Watykanu- z pewnością listę przygotował obiektywnie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Daję już sobie spokój z próbami prostowania tych kłamstw- @jbc_wszystko nawet złapany na kłamstwie i gdy dostaje źródła nadal nawet przypadki wspierania Polski dopisuje do zdrad- więc nie ma najmniejszych szans by moja praca wpłynęła na jego listę.

#katolickiezdrady
KakaowyTaboret - Udowodniłem @jbcwszystko, że Watykan był jednym z pierwszych krajów ...

źródło: comment_1638251058cLfRX1EwxEOqK2f87ZOAuU.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@topola_osika myslalem, że jak pokażę OPowi źródła to zmieni swoje zdanie- ale dla OPa nawet przypadki wspierania Polski są dowodami na zdradę więc się poddaję rozmowa z nim nie ma żadnego sensu.

Tak, to, że Polska uznała później niż Japonia to fakt (całe 8 dni, ciekawe czy Japonia też jest zdrajcą Polski czy już nie) ale umieszczanie tego w kontekście zdrady to już zwykła manipulacja- zwłaszcza bez wspomnienia, że Watykan był jednym
  • Odpowiedz
@marekseo: jakiś czas miałem ale wykop jest popsuty i co jakiś czas widziałem jego wpisy xD

myslalem też, że jak dostanie źródła to przyzna się do błędu lub chociaż skończy z fake info, no ale to nie ten typ xD jesli fakty nie pasują do tezy tym gorzej dla faktów
  • Odpowiedz
Ja się nauczyłem, żeby z takimi nie rozmawiać. Udowodnisz, że są w błędzie to zignorują/usuną komentarz i będą kontynuować swoje.


@marekseo:

i jeszcze wyzwą od kłamców chociaż sami zostaną na kłamstwie złapani xD
  • Odpowiedz
  • 0
@topola_osika głównie czasy od bitwy pod Grunwaldem w górę xD

Głównie jakieś opracowania książki z dziedziny wojskowości, rozwoju taktyki i technologii. U Sapkowskiego z wypiekami na twarzy czytałem opisy walk Husytów i stosowanego przez nich uzbrojenia.

Ale początki chrześcijaństwa i chrystianizacja też spoko. Renesans karoliński też spoko ;) medycyna też spoko- tak BTW kiedyś dorwałem listę leków stosowanych w średniowieczu np melasy na bezsenność, imbiru na mdłości- jako inżynier od żarcia stwierdzam,
  • Odpowiedz