Wpis z mikrobloga

Najbardziej śmieszy, że Konfederaci dawno poszczepieni, a wam bez zahamowań wmawiają bzdury, bo im z sondaży wychodzi, że się opyla, a wy w to wierzycie i jeszcze innych macie za naiwniaków xd


@smyl: a co mnie obchodzi co Konfederaci. Jutro Sośnierz, Korwin i Braun mogą wyjść na scenę, ogłosić że właśnie przyjęli boostera i tylko szczepionki są szansą na wyjście z pandemii, a ja i tak nie mam ochoty się szczepić.
@Galkovsky: no Mentzenowi chodziło o to, że z badań im wyszło, że ich głupi elektorat chce, żeby Konfederacja mówiła, że nie chce Żydów, gejów, aborcji, podatków i UE. Teraz im wyszło, że ci idioci nie chcą też lockdownów i mamy szóstkę Mentzena. A Ty uwierzyłeś, że oni serio nie chcą lockdownów.

Widzę, że automatyczna rozpaczliwa reakcja "ale Sławkowi nie o to chodziło ;_;" u Ciebie zadziałała nawet jak precyzyjnie opisałem dokładnie
Konfederaci dawno poszczepieni


@smyl: a jakiś dowód na to #!$%@? może, bo piszesz to z taką pewnością swego, że wypadałoby podać jakieś rzetelne źródło? Poza tym z jakiej racji nie mogliby się zaszczepić skoro głoszą wolność wyboru? Czy pod kopułką wszystko ok?