Wpis z mikrobloga

@tyrytyty: tak już jest z wirusami. Polio w pewnym momencie przebiegało bezobjawowo u 99% ludzi. To też nie była groźna choroba? Była potwornie groźna i całe szczęście w Europie wytępiono ją szczepieniem.

Niektórzy ludzie jak pan niżej spędzili przez nią całe życie leżąc na plecach w żelaznym płucu nie mówiąc o tym ile osób zostało kalekami niewymagającymi podtrzymywania oddechu a ilu w ogóle nie przeżyło.
Pobierz P.....k - @tyrytyty: tak już jest z wirusami. Polio w pewnym momencie przebiegało bez...
źródło: comment_1638218574IS51K21Ys1oggOtgVYcyXL.jpg
@Perun_93: no właśnie nie nosząc maski zwiększasz szansę na uszkodzenie płuc przez ciężki przebieg choroby. Poza tym łatwo powiedzieć, a jak przychodzi co do czego każdy kurczowo trzyma się życia jakie by nie było.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pierorzek: nie. Zresztą ja nie mogę chodzić w masce przez #!$%@? zatoki, skrzywienie przegrody i polipa w prawej zatoce nosowej ¯\_(ツ)_/¯
A możliwość życia jako warzywo dla mnie nie istnieje. Widziałem jak ktoś tak umiera. Długo, bardzo długo, i Bóg mi świadkiem że prędzej sobie wygryze żyły niż pozwolę sobie przez to przechodzić. I jestem pewien tego co mówię.
Choć rozumiem i ciebie, bo faktycznie, większość która tak mówi nie ma