Wpis z mikrobloga

@Main12: Powiem ci, że wygląda na to że tak, w sumie to ja chciałem tylko dorobić popołudniami i weekendami jakiś hajs a wygląda na to, że jestem #!$%@? terminami na amen. A jestem wybredny i biorę tylko moje miasto plus osciezne bo mi sie nie chce nigdzie dalej jezdzić. W sumie dobrze się wstrzeliłem, bo jest mega duży popyt, bo gdziekolwiek byś mebli nie kupił na wymiar to owszem oferują
  • Odpowiedz
@NorthWarrior: Tez kiedyś myślałem żeby składać meble ludziom po godzinach. Narzędzia są. Tylko gorzej jak czasem coś nie wyjdzie np przy przybijaniu tylu szafki i gwóźdź zrobi dziurkę xD Jak rozumiem robisz kompletny montaż czyli wraz z montażem listew/szyn pod szafki wiszące?
  • Odpowiedz
@dasistfubar: Też tak myślałem, że narzedzia są. Nagle się okazuje, że jednak potrzebujesz masy innych od sciskow wszelkiego rodzaju, wierteł, szablonów itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak robie kompletnie z montażem szyn, wycięciami blatu itp
  • Odpowiedz
@dasistfubar: Zainstaluj sobie fixly, tam masz od cholery takich drobnych do zlozenia typu łóżka, biurka,szafki itp. Dość drogie są te punkty na fixly bo najtaniej 80pkt za 120ziko ale zwroci sie po pierwszym zleceniu. Ja takimi pierdołami też nie gardzę, bo to w sumie też dobry dil typu wpadasz na godzine, skrecasz biurko czy lozko, bierzesz 100-150 i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dasistfubar: Tam masz same usługi, rejestrujesz sie jako zleceniodawca jak kogoś szukasz lub jako wykonawca i wysyłasz oferty za punkty, ja głównie z tego flixly łapie zlecenia na wszystko bo najwygodniej
  • Odpowiedz