Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Jakiś czas temu Wójcik zaczął srać się na lajtach do kononopedii, że zajmują się nią ludzie, którzy się nie znają i wypisują głupoty. Po jakimś czasie udało się ściągnąć Ola na DC i szybko okazało się, że typ tak naprawdę ma problem z wykorzystaniem danych ze stalku i użyciem jego starego foto (jakby na tych nowych wyglądał korzystniej xD). Kononopedyści stwierdzili że "w sumie to #!$%@?, ale foto ewentualnie możemy usunąć, jeżeli przeprosisz" - a Wójcik na to przystał, jak ostatnia pipa rezygnując z większości swoich roszczeń.
W efekcie foto zniknęło ze stronki, Olo powiedział na lajcie że sprawa z wikipedią załatwiona i to spoko ziomki (czaicie, Łukasz zmienił swoją opinię na temat nierzetelność pod wpływem usunięcia jednego foto. Nie ma to jak dobrze ugruntowane poglądy xD), a fografia wróciła po chwili na swoje miejsce. Jak nietrudno się domyślić, postawiło to naszego iławskiego lateksa w nieciekawej sytuacji, bo jak by zaczął gadać co i jak, to by się zaraz wydało, że niczym baba z PMS zmienia zdanie pod wpływem byle pierdoły. Dlatego przyjął inną taktykę - stwierdził że skoro jego widzowie to idioci, to równie dobrze może wciskać im kit i udawać że kompromitująca sytuacja nie miała miejsca, nie pierwszy raz zresztą.
W komentarzach zamieszczę filmiki z rozmowami z Olem - zarówno z pertrakcjami pokojowymi, jak z jego wypieraniem się wszystkiego.

Istotne pytanie mógłby ktoś zadać - "ale po co ten wpis?". Ano bo zdarzyło mi się ostatnio "dyskutować" z lateksem iławskim, a że w przeciwieństwie do niego nie wyciągam swoich zarzutów z dupy i znajduję dla nich poparcie w rzeczywistości, więc należy to uwiarygodnić. Również w przeciwieństwie do Łukasza, szanuję potencjalnego odbiorcę tego co piszę - bez względu na to po której stronie sporu on stoi - więc przyzwoitość nakazywałaby nie być gołosłownym.


#kononopedia #kononowicz #olgierdanotv #patostreamy
Zwanek - Jakiś czas temu Wójcik zaczął srać się na lajtach do kononopedii, że zajmują...
  • 14
  • Odpowiedz
@Zwanek: hm to ciekawe bo jakiś czas temu napisał do mnie myląc mnie właśnie ze shabem pieczonym w sprawie kononopedii.
No ale dalej czy ten wpis ma jakiś inny cel niż jakaś personalna wojenka?
No i z tego co kojarzę to kononopedia zawsze miała poważanie w społeczności i była w większości źródłem sprawdzonego info
  • Odpowiedz
@Zwanek: to w koncu nie jego kolega? nastepny sie przypucowal a on go wczesniej nie znal? dogadali sie w koncu co do paliwa i kosztow czy tez tego nie bylo? on od zawsze jest sliski i nikczemny, od momentu sciemy z oskarzeniem jarka o kradziez pieniedzy domowi dziecka i placenia za jarka jako "ojciec". jakie to bylo #!$%@?, ile on od tych ulamkow jeszcze pieniedzy wzial potem XD
jeszcze ta historia z wystalkowaniem XD to juz nie o opalce albo o paypalu? juz 3 wersja tylko tym razem z pompolinim zeby go obsmarowac XD

ale to juz sie nie lubicie? z tego co czytam to jak "wasz czlowiek", niby dlaczego ten pompolini mialby byc na waszej stronie skoro sie wycofal i rozliczyl?

wogle ta cala kondonopedia sluzy tylko robieniu innym kolo dupy a nie informowaniu
r.....e - @Zwanek: to w koncu nie jego kolega? nastepny sie przypucowal a on go wczes...

źródło: comment_16381345189rkaP5MUNlNW7GGwGGYL8O.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No ale dalej czy ten wpis ma jakiś inny cel niż jakaś personalna wojenka?

@serbski_schab: Olo kłamie to należy o tym pisać. Bardziej zasadnym byłoby pytanie, co na celu miałoby przemilczenie tego. Jak mnie ktoś w #!$%@? robi to wolę wiedzieć takie rzeczy, zakładam że widzowie Olgierda mają podobnie.

No i z tego co kojarzę to kononopedia zawsze miała poważanie w społeczności i była w większości źródłem sprawdzonego info

I
  • Odpowiedz
@Zwanek: Dalej ciśnie z argumentum ad lewakum? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą IMO na wykopie przemawiać komukolwiek do rozumu nie ma sensu - no może z wyjątkiem ludzi, którzy nie są jakoś mocno spolaryzowani i nie spędzają całych dni na portalu ze śmiesznymi papajami, żeby robić jakiś ultragówniany shitposting w imię jakiegoś typka z internetów.

Bardziej kumaci raczej zdają sobie sprawę, że raczej nikt normalny raczej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dalej ciśnie z argumentum ad lewakum? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@michal-chmielarz: Zwiększył intensywność. Wbił właśnie na DC, gdzie siedzą normalni ludzie i każdy jest mniej lub bardziej lewicowy. Jaka była pierwsza rzecz z którą wyskoczył? "Wykopowy lewacki śmieć zwanek" xD
Ale w to mi graj, zraża do siebie ludzi, którzy mają inne poglądy niż on w sprawach absolutnie niezwiązanych ze szkolną.
Btw. ostro jest tam gnojony
  • Odpowiedz
@Zwanek: Ja jebię. xD Pomyśleć, że przez chwilę się łudziłem, że chłop chociaż trochę ogarnie, że robienie wrzut na kogoś zamiast konstruktywnej gadki to nie jest dobra droga, żeby przynajmniej nie zrażać więcej ludzi.

Git białostocki na "załatwianie sprawy inaczej" przyjdzie dwa razy, bo za pierwszym zapomni kupić browara na prezent. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zwanek no to zaszedłeś za skórę prawicowcowi od latania do lewusków żeby mu Rafała Kosno wyjaśnili XD
No sory, ale też w takie środowisko wdepnąłeś. Z tych dwóch filmów to raczej wynika, że panowie od antyadoracji wspólnych wrogów mocno się gimnastykowali by nie połechtać ego piłkarza z podlaskiej wioski. W sumie to ty tam tylko coś napisałeś sticte przeciw.
A to że się ludzie o tą kononopedię prują to też się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Z tych dwóch filmów to raczej wynika, że panowie od antyadoracji wspólnych wrogów mocno się gimnastykowali by nie połechtać ego piłkarza z podlaskiej wioski.

@salamsalejman: To akurat zamierzone było :v
Espedał miał być "tym złym" i chociaż średnio mu się udało, to koniec końców skończyło się pomyślnie. Wójcik dzisiaj wystawił łeb ze swojej banki youtubowej i spotkał się z rzeczywistości - dosłownie zgnojony został. I to nawet nie chodzi o
  • Odpowiedz
@Zwanek: bardziej niż to co wypisuje Olgierd to śmieszy iż... Pampalini się rozwodzi? Hahah przynajmniej jedna żona ma godność człowieka, nie to co pani Nowak i Barneya żonka(o ile to prawda) klątwa Warmińska
  • Odpowiedz