Wpis z mikrobloga

  • 2
@Ayano w sumie to tylko roztopiona czekolada. Najbezpieczniej żeby była temperowana ale nie miałam termometra więc roztopilam 2/3 tabliczki w kąpieli wodnej i już nie podgrzewając dodałam do tego 1/3 posiekanej drobno żeby rozstąpiła się obnizajac temperaturę. W środku słodkie kakao i pianki :)

@Profil_Internetowy nie obchodze świąt ale bardzo lubię właśnie ten klimat, ozdoby, światełka więc dzisiaj już sobie zawiesilam wszystko żeby mieć jak najdłużej. Poza tym jutro losowanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CurlyHairGirl: kolieżanko wieszając ozdoby obchodzisz święta, zgaduję, że nie obchodzisz ich po prostu dla jezuska, ale to ok, jesteś dalej w porządku, ewentualnie czeka cię wieczne potępienie w smole :p Święta nie muszą być katolickie czy w ogóle religijne, happy holodays season to dalej święta. Ja też nie obchodzę takich typowych świąt, zazwyczaj wybieramy sobie jakie w danym roku będą święta. Choć w tym chyba zrobimy takie ultra rzymskokatolickie i
  • Odpowiedz
jakie trzy dni, przecież nie chowasz ozdób od razu po świętach, znasz kogoś kto tak robi? Nie wiem, tak tydzień wcześniej to wydaje mi się max by choinka postała do końca stycznia co najmniej.

@Profil_Internetowy: choinka i ozdoby trzymają swój klimat do sylwestra, ewentualnie trzech króli, potem już w sumie nic nie znaczą. Okres oczekiwania na wigilię jest super i ma ten świąteczny klimat, lepiej sobie wydłużyć właśnie to przygotowanie,
  • Odpowiedz