Wpis z mikrobloga

@KKK1337: wrzucil wielki test baterii o ktorym ciagle gadal od tygodnia xD co do cynkowych to pelna zgoda i maly plusik dla grubego ze to naglasnia, z tym ze nie trzeba do tego aparatury za kilka tysiecy aby stwierdzic ze urzadzenie na tych bateriach dziala o polowe krocej niz na normalnych, zreszta nawet na opakowaniu sa symbole zeby nie stosowac do danych urzadzen

@dawid131: no caly bebzun, podjaral sie ze
@IIIlIII: przypiermandolenie się dla zasady. Jak mój ulubiony technologiczny twórca nieantyfan mówi na filmie, że nowy snapdragon mocno mu sie grzeje w telefoniku xiaomi to musze napisac do niego:
Panie nieantyfan, metodologia leży, co to za próba, jeden telefon lol xDD kup pan tysiąc telefonów i badaj. To tak jakby zrobic jednoosobową ankietę ze mną i mieć wynik, że nieantyfan to najgorszy tech-vloger. Może chińczyk chuchał przez miesiac na ten telefon
@Titanium1991 ale gościu #!$%@?łeś przykład z dupy xD telefon to urządzenie trochę bardziej skomplikowane niż bateria i producent musi zapewniac powtarzalność bo jak nie to gwarancja i wymiana, jeżeli jeden telefon się grzeje to bardzo prawdopodobne że inne też będą bo taka jest cecha zastosowanych komponentów

Inna sprawa z bateria która z czasem się degraduje i na jej pojemność wpływa wiele czynników, a przede wszystkim jest tanim materiałem eksploatacyjnym produkowanym na większą
@IIIlIII: producent telefonów zapewnia powtarzalnosć, producent baterii zapewnia powtarzalnosć przez określony czas- w przypadku alkalicznych 3 lata. Przykład ze snapdragonem analogiczny do Twojego rozumowania.

właśnie idąc logika bebzuna to kupiłbym dwie pomarańcze w Lidlu i na ich podstawie osadziłbym ze np we wszystkich Lidlach w pl sprzedają zgnile pomarańcze bo mi się akurat takie trafiły xD


no to właśnie idąc Twoją logiką powinieneś pójść na całość i wykupić 100 ton pomarańczy,