Wpis z mikrobloga

@JANKOSanon: czy to było na gali, czy nie to tak czy siak szkoda dziewczyny jak prawie do bazy zjechała
natomiast tak patrząc obiektywnie to :
- zobaczcie sobie jej 2 zdjęcie na insta z pozycji "XD" -> "CO CIE NIE ZABIJE TO SZKODA"
- "jakbyście się czuli na miejscu moich rodziców jakby się dowiedzieli, że (...)" - ciekawe co myśleli o onlyfansie itd. XD
wydaje mi się, że bardziej ojciec na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theone999: ja nie wiem czy ty jesteś upośledzony czy po prostu głupi. Gdzie ty na tym zdjęciu widzisz monitory funkcji życiowych i nazwę szpitala? Powtarzam po raz drugi nie śledzę tej patologii na IG, jedyne zdjęcie jakie widziałem to te wrzucone tutaj ukraiński trollu.
@ErGox turbodebilu jak zbierasz o czymkolwiek info jedynie z wykopu to pozdro głąbie XD w takim wypadku weź kredyt na 100 000zł wejdz sobie w tag #gielda albo #kryptowaluty i #!$%@? wszystkie siano za poradą wykopków
i co powiesz teraz debilu jak lata zdjęcie jej wypisu z BANACHA ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theone999: ty jesteś upośledzony bo twoje życie kręci się wokół Pato celebrytów, nie mam zamiaru robić dochodzenia w sprawie jakieś ćpunki. Nawet już bym dawno o tym zapomniał gdybyś mi nie odpisywał. Smutne musi być twoje życie.
@ErGox #!$%@? jesteś człowieku XD nie wiesz a #!$%@?, czyli jak zwykle, akurat tę dupę to znam osobiście
nie wypowiadam sie publicznie jak czegoś nie zweryfikuje w przeciwieństwie do ciebie
durny debilu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theone999: ale ty się chwalisz, źalisz czy po prostu chcesz być białorycerzem dla tej #!$%@? i narkomanki? #!$%@? mam w robienie weryfikacji bo ten temat lata mi koło #!$%@?. Włączyłem to alkomaster na 2 minuty i wszedłem na tag na 5, i tak jak mówię gdybyś nie spamował to bym już dawno o tym zapomniał.