Wpis z mikrobloga

Witam. Czy jest ktoś tutaj który będzie mi w stanie pomóc z zalogowaniem sie na konto Gmail? Próbowałem juz wszystkiego i nic nie działa, brak możliwości zresetowania hasła nic.

Wczoraj około godziny 14;00 pojawił mi sie komuniukat "Twoje konto może być zagrożone"
Windows, urządzenie z podejrzaną aplikacją.
Po pojawieniu sie takiego komunikatu zmieniłem hasło oraz wylogowałem sie ze swoich wszystkich urządzen. Gdy ponownie próbuje zalogować się na moje konto Google otrzymuje komunikat :
Po kliknięciu "Dalej" muszę wpisać hasło które już wczesniej było używane na moim koncie.
Następnie pokazuję się QR Code na który musze wejść z urządzenia który już jest zalogowany na utraconym koncie Google. Niestety po wylogowaniu sie ze wszystkich urządeń takiego nie posiadam.

Gdy wybieram opcję " Wypróbuj inny sposób" pokazuję sie ze logowanie jest nie możliwe.
"Nie udało się nam potwierdzić, że to konto jest Twoje.

Brak możliwosci weryfikacji konta poprzez Nr. Telefonu lub pomocniczego adresu e-mail. Wychodzi na to że zalogowanie się na moim koncie Google zostało poprstu wyłączone. Nie mam żadnej możlowiści zalogowania sie na własne konto Google. Na swoim telefonie również pokazuje sie taka sama wiadomość. Loguję się z tych samych urządzen co wczesniej i na żadnych nie mogę sie zalogować.
#informatyka #gmail #google #youtube
Pobierz xanius - Witam. Czy jest ktoś tutaj który będzie mi w stanie pomóc z zalogowaniem sie...
źródło: comment_1638102774b4V2RKWVGH56niJAt9FT8P.jpg
  • 5
@Czabiii: no tak niby widocznie wystarczyło, tylko to nieznane urządzenie to był moj PC, który w sumie był znany tylko niby było jakieś "zagrożenie" na moim windowsie.