Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na #tinder zauważylismy z #rozowypasek pewne rzeczy.

1. Faceci wyglądają fatalnie. Serio nie sądziłem, że faceci mogą tak źle wypadać na fotkach. Mało kto z Was potrafi zrobić sobie fotkę czy po prostu dobrze na niej wyglądać. Na ulicy faceci wyglądają dużo lepiej niż na fotach - dziwne kadry, słabe fryzury, ciuchy i jakieś #!$%@? pozy.

2. Kobiety są nudne. Boże kobiety mają tyle atencji, że nawet mimo że przez chwilę coś odpisują to i tak szybko tracą zainteresowanie. Często odpisują zdawkowo, byle jak, od niechcenia. Nie rozwijają tematów, nie dodają nic od siebie. Brak zaangażowania totalny. Faceci z kolei bardzo ciekawie toczą rozmowę, mają dużo do powiedzenia i nie trzeba się wiele silić by rozmowa trwała cały wieczór. Każdy przejaw zainteresowania czy aprobaty ze strony kobiety nakręca faceta

3. Faceci jak im pozwolić, w ciągu kilku chwil przejdą na tematy seksualne. To jest słabe bo nacisk na seks z osobą obcą jest wg. Mnie dziwny i pali most.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a297f6f374a0000a29de7e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Zgadzam się. Dodatkowo kobiety się nie wysilają w rozmowie bo właśnie ta adoracja w zupełności im wystarcza aby dodać sobie pewności siebie, u mężczyzn niestety chyba gorzej to działa bo im tą pewność siebie daje dopiero seks. Dopiero wtedy z podniesioną głową ruszają w świat ;) Dlatego kobiety mało piszą a mężczyźni od razu przechodzą do rzeczy :) W ten sposób się różnimy właśnie.