Wpis z mikrobloga

@niochland: Mnie #!$%@? to że niektórzy w korpo np programiści Java udają że to ich pasja, hobby, podlizują się, uczestniczą w tym wyścigu szczurów a tak naprawdę robione jest to tylko dla hajsu bo są z biednych rodzin i np. nie stać ich na mieszkanie, albo nie dostali w spadku.

Bogaci ludzie, ale naprawdę bogaci za #!$%@? do korpo robić nie pójdą.
@Szamotowy_Marian: różnie z tym jest, na studiach miałem kolegę co rodzice mu kupili mieszkanie w Warszawie i gość mi mówił że ma już #!$%@? w wyścig szczurów, pamiętam jak nawet mi mówił że bycie programista to ostatnia rzecz która chce robić
co rodzice mu kupili mieszkanie w Warszawie i gość mi mówił że ma już #!$%@? w wyścig szczurów


@jaca_66: Bo tak naprawdę to mam wrażenie, że 80% osób by miało #!$%@? w jakikolwiek wyścig szczurów jakby:
- miało mieszkanie w okej lokalizacji
- pracę z okej zarobkami, nawet by nie musiała przekraczać tych mitycznych 15 czy nawet 10k mam wrażenie
- móc do kogo otworzyć mordę jak jest smutno

Ludzie lubią
@niochland: ja też jakbym teraz np. ktoś mi powiedział że daje mi mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wawy/Wrocławia/Krakowa to z automatu bym #!$%@?ł z mojego korpo i automatycznie wyrzuciłbym na luz i się mniej stresowal. Niestety tak to jest w tym życiu, jak się jest biednym to trzeba gonić za hajsemmm