Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 25
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Niedziela, 28 listopada 2021. Imieniny: Lesława, Zdzisława, Stefana. Słońce podniesie się dziś o 07:39. Będzie oświecało nas 7 godzin i 50 minut, w zenicie znajdzie się o 11:34 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:30. Ciemna noc zapadnie o 16:57, ale gwiazd można wypatrywać od 16:12.
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @omi-omi:
@Wejszlo:

Hejo wszystkom
Wejszlo, co do Windowsa, u mnie co miesiąc męczy bułe o to, że zmieniłem hasło, mimo że go nie zmieniłem XD
Każe mi się jeszcze raz zalogować w opcjach i daje mi spokój (loguje się pinem, w opcjach chce hasło). U mamy w
Dzień dobry,
no rok kończę na pełnej xD Przez ten tydzień wygenerowało się tyle syfu w żyćku, że idź pan w pyry :(

@buczubuczu: dzisiaj wołało PIN tak jak sobie ustawiałam na początku, po zalogowaniu wyskoczyło okno logowania na konto micro - olałam to, wezmę i będę przes extranet uczelni używać office'a.

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @omi-omi @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @