Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Da się kupić jakiś sensowny projektor za 1000-1300 zł ? Zależy mi na około 120 calach. Oczywiście tylko nocą. Chciałbym oglądać filmy z netflixa HBO CDA - ewentualnie pendrajw. Fajnie gdyby miał głośnik #projektor #kinodomowe #kino słyszałem że projektory potrafią być głośne - więc coś cichego ?
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karol1213: Myślę, że spokojnie można patrzeć na projektory chińskich marek. Każdy niestety bedzie głośny, jednak po jakimś czasie podczas oglądania przestaje się to zauważać. Jedynie jakie ciche sceny w horrorach są problemem. Ja kupiłem trzy miesiące temu Blitzwolf BW-VP10 i jak na 670zł robi serio robotę ma fullhd i filtr by kurz łapał. Spokojnie za około tysiąc można coś fajnego kupic.
LIBED - @karol1213: Myślę, że spokojnie można patrzeć na projektory chińskich marek. ...

źródło: comment_1638105954X6jhjs0YYGxMf6gvXupNqK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karol1213: Ten jest bez androida, bo nie chciałem dopłacać a potrafi podobno zamulać. Od tego mam ps3 podłączone. Jednak ma opcje puszczania filmów z pendriva i działa to spoko. Co do rozmiaru jutro mogę porobić więcej zdjęć i zmierzyć rozmiar. Filmy się ogląda spoko, ale do np. przeglądania stron ta rozdzielczość nie daje sobie przy takim rozmiarze obrazu specjalnie rady. No chyba że będzie większa czcionka to spoko.. Najwieksza wada większości
  • Odpowiedz