Wpis z mikrobloga

Panowie, wyjaśnijmy sobie jedną rzecz (spogląda na kolegów w studiu)... Ja oglądam wnikliwie, ja oglądam bacznie mecz Ekstraklasy, spotkanie w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce, w naszym kraju, naszej Ojczyźnie... Mowa oczywiście o meczu Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk. Na ten moment mamy (spogląda ostentacyjnie na drogi zegarek) około 78 minuty meczu. Pogoń prowadzi 5:1. Ona dominuje, ona przeważy, ona powiedziałbym gwałci drużynę z Gdańska (uśmiecha się pod nosem). I panowie w tym nie ma przypadku. My oczywiście chwaliliśmy start Lechii pod przewodnictwem nowego trenera, nowego szkoleniowca, pana Kaczmarka, ale musimy sobie powiedzieć wprost (robi poważną minę). Dziś trener Kaczmarek pobiera naukę od Kosty Runjaicia, ale nie byłoby to możliwe gdyby nie jeden piłkarz. Kamil Grosicki. Panowie, Turbo odżył, Turbo szarpie, Turbo biega, Grosik strzela i asystuje. Ja powiem szczerze, ja nie rozumiem dlaczego selekcjoner Pauluu Zołzuu odstawił go od składu reprezentacji, od szerokiej kadry. Czy on by w tej kadrze odstawał od takiego Tymka Puchacza. Tyle ode mnie, pozostawiam to pod rozwagę, aby nasz selekcjoner poszedł drogą wytyczoną przez Koste Runjaicia.

#mecz #kanalbekowy
a.....1 - Panowie, wyjaśnijmy sobie jedną rzecz (spogląda na kolegów w studiu)... Ja ...

źródło: comment_1638036186JiIsDNE9awyG8NB7ewZyHU.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz