Wpis z mikrobloga

Kolejna wisienka na torcie #lvbet - #!$%@? interfejs odcinek ^2137

Robię sobie #kupon / listę przed meczowo no i mecze się zaczynają. Normalne, zdarza się, na ostatnią chwilę ale ok. Chcę postawić, bo mam komplet.


U innych buków to się robi z automatu, a tu nie, trzeba szukać w tym #!$%@?, bez wyszukiwarki interfejsie ale ale...
Idę w zakładkę Na żywo i co widzę


Po prostu np niszowe ligi angielskie już są bee i już nie można na nie grać on-line

Nie nawidzę gdy strony z automatu puszczają wideo/ dźwięk. Tu w lvbet od razu leci tv z e-grami - kur wa nie interesuje mnie to, to po drugie, bo pierwsze to wideo z automatu. Dobra pauza i zmniejsza by znikło ale nie, tak nie można.


Nosz kur wa znowu samo idzie?? Otwieram widzę pauza ale w mig się samo zaczyna odtwarzać xD


#bukmacherka #gozkierzale
merti - Kolejna wisienka na torcie #lvbet - #!$%@? interfejs odcinek ^2137

Robię s...

źródło: comment_1638027172jFibl1Yhr5ofYGef0VdPZe.jpg

Pobierz
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@merti: nie wszystkie mecze w ofercie potem są na live. Twój problem jak stawiasz kupon kilka minut przed meczem. Nie zdążyłeś. Pech. Ja z nimi nigdy nie miałem problemu. Oprócz braku wyszukiwarki to nie mogę narzekać
@gacek21: noo to jest niezły fikołek z tymi meczami live - prematch są ale potem na lajwie nie ma ich xD
Co do kuponów robionych przed i zatwierdzanych w czasie meczu to inni bukmacherzy nie mają problemów i zatwierdzają kupony, bo stronka ich umożliwia, a tylko lvbet robi fikołki...