Wpis z mikrobloga

Z kilkoma punktami @jbc_wszystko się rozprawiałem, ale za każdym razem kończyło się insynuacjami, obrażaniem mnie, usuwaniem komentarzy a w końcu czarnolisto za dawanie linków i proszenie o źródła. Np o źródło na:

-Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości Watykan był jednym z ostatnich państw, które uznało ten fakt.


Kilkukrotnie prosiłem wlasciciela tagu o źródło i skończyło się czarnolisto, wyzywaniem od trolli. Usłyszałem również, że tworzę alternatywną wersję historii chociaż OP sam nie daje żadnych źródeł swoich tez i jawnie kłamie w swojej liście xD

Watykan był 5 krajem który nie należał do mocarstw sprzymierzonych (te mocarstwa na dobra sprawę ustalały granice- ciężko uznać jakiś kraj nie znając jego terytorium) a uznał polską niepodległość.

W 1919 i aż do 1922 oficjalnie niepodległość Polski uznały 23 państwa i Watykan- po Watykanie 14 krajów uznało polska niepodległość w tym jakieś 7 europejskich.

Jeśli chodzi tylko o kraje europejskie- 16 krajów Europy i Watykan oficjalnie uznało polska niepodległość. Watykan był 8.

Czyli Watykan w Europie (jeśli chodzi o kraje które oficjalnie uznały polską niepodleglosc, a ponad połowa krajów świata tego nie zrobiła- oni też są zdrajcami?) był 8 krajem na 16, a na świecie 9 na 23 kraje. Czekam na dowód, że Watykan był jednym z ostatnich krajów (w Europie lub na świecie) które uznały polską niepodległość.

Na podstawie: status międzynarodowy Polski Lecha Antonowicza (fragment w załączniku)

Co do reszty punktów- nawet nie zamierzam dyskutować. Spędziłem w dzień wolny kiedyś 3 godziny szukając źródeł a @jbc_wszystko usunął mój komentarz chociaż każda teza było podlinkowana więc nie chce mi się po raz kolejny przez to przechodzić. Zwłaszcza, żę prosiłem go kilka razy o źródła i nie dostałem ich nigdy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czemu? Nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pozdrawiam ;)

#katolickiezdrady #historia

KakaowyTaboret - Z kilkoma punktami @jbcwszystko się rozprawiałem, ale za każdym raze...

źródło: comment_163799067150Zf1qf5N7RVv6VXGGQIWl.jpg

Pobierz
  • 17
chętnie bym poczytał. Rozumiem że nie ma co szukać u ciebie na profilu bo usunięte


@Sl_w_k_1:

Dokładnie- tam gdzie było najwięcej linków wywalił. Obecnie przechodzę najmodniejszą chorobę sezonu 2020/2021 i nie mam ani sił ani ochoty marnować weekendu na szukanie tego co już raz znalazłem :(

Potem kilka razy coś pisałem, ale już bardziej na #!$%@?
@anyper

Tutaj tylko jeden punkt wyjaśniony- część z punktów jest prawdziwa, ale z @jbc_wszystko nie da się dyskutować bo nie daje żadnych źródeł swoich tez, a za dawanie źródeł wrzuca na czarnąlistę xD

Jak wyżej pisałem- miałem więcej punktów wypunktowanych, ale OP powywalał moje komentarze ()

20 października 1658r. - Przeor Augustyn Kordecki wydaje pismo, w którym kłamliwie stawia siebie w roli bohatera i obrońcy klasztoru na Jasnej
@KakaowyTaboret: przynajmniej się nauczyłeś zapisywać odpowiedź która może nie spodobać się autorowi, a spędziłeś czas na obalaniu zawartych w nim tez. Na mirko jest to nagminne, czasami usuwają twój wpis, a czasami cały post. Zdarzają się jeszcze #czarnolisto i trzeba odpowiadać w swoim wpisie, bo u danego bałwana nie można, bo wrzucił na czarno.
@topola_osika 20 października 1658r. - Przeor Augustyn Kordecki wydaje pismo, w którym kłamliwie stawia siebie w roli bohatera i obrońcy klasztoru na Jasnej Górze. Kłanstwo to będzie przez kolejne 300 lat rzutowało na historię Polski, zostanie także powtórzone w Trylogii Henryka Sienkiewicza jako prawda utwierdzając Polaków w przekonaniu, że faktyczni zdrajcy katoliccy byli bohaterami.

Przecież obrony jasnej góry wg Opa nie było.

Niestety nie dał żadnych źródeł że jest to gigantyczne fałszerstwo
@Sl_w_k_1 mógłbyś zawołać @jbc_wszystko i poprosić by dał źródło na: Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości Watykan był jednym z ostatnich państw, które uznało ten fakt.

Bo w sumie jestem ciekawy czy dobrze trafiłem z tym na czym się opierał ( ͡ ͜ʖ ͡)
@topola_osika: ogólnie z OPem ciężko dystkutować bo nie daje żadnych źródeł swoich wysrywów a tylko atakuje i wyzywa gdy ktoś smie mu zwrócić uwagę xD

Ale rozumiem w gimnazjum tez myslalem ze wszystko wiem i jestem najmądrzejszy xD

W ogóle to w miarę wiem, ze naród, panstwowosc to dość nowe wymysły tym bardziej bawi mnie tekst o 1000 latach zdrady xDDD

tak BTW ciekawe czy ktoś go tutaj zawoła i jaki
@Sl_w_k_1: zawołałbyś @jbc_wszystko ?

Może przedstawi jakieś dowody na swoją odważną tezę- gdy prosiłem go o źródła tej tezy wyzwał mnie od trolli i mnie obrażał. Z pewnością ma całą górę źródeł na potwierdzenie swojej tezy, a nie jest zwykłym debilem lub manipulantem który nie weryfikuje tego co od miesiąca codziennie wkleja na mirko, nawet gdy ktoś kilka razy zapyta go o źródła ¯\(ツ)_/¯ a za pytanie o źródła banuje