Wpis z mikrobloga

@FlasH: mnie dziwi, że ci wszyscy dziennikarze czy działacze pod granicą nie chodzą obwieszeni sprzętem do nagrywania, który by to zapisywał w chmurze. Bo skoro doszlo do takiej sytuacji to mając nagranie można to grillować w sądzie i mediach. Bo doszło do takiej sytuacji, prawda? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@fajny_kapelusz: nagrywać, że próbują cię wywlec z samochodu? Może trudno jest włączyć telefon gdy jakiś typ próbuje cię wyciągnąć przez okno. Nie wiem, tak mi się wydaje.
@zryyyty: hm... chyba sobie trzeba to zapisać - gdy tylko pis straci władzę, to pałować wszystkich pisowców za to że są pisowcami. I konfederatów też, bo to idioci...
@FlasH: Razem to ultralewaki co by sprowadzały setki tysięcy islamistów do Polski i dawała im zasiłki.
Nie chce tu multikulti, stref no go, szariatu i kebabu na każdym rogu (wystarczy jeden na 1km2 xd)
@FlasH: to chyba ty nie czytałeś co ja napisałem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Są metody nagrywania umożliwiające nagrywanie wcześniej, z backupem, z ukrycia, skoro sluzby stosują pato metody to co stoi na przeszkodzić to dokumentować. Bierzesz po uwagę, że to może być prowokacja? Jakoś po ostatniej akcji, tej gdzie mon wydał oświadczenie,