Wpis z mikrobloga

Mirki, nauczył się ktoś grać na gitarze akustycznej z neta/apki? Chodzi mi bardziej o przygrywki ogniskowe, chwytliwe melodie, aniżeli palcowanie metalowych sztów :) polećcie coś zachęcającego! #gitara #naukagrynagitarze
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzięki wszystkim, będę sprawdzać, ogólnie coś sobie brzdękam, lecz no brak mi konkretnej wiedzy i systematyczności, może załatwię sobie parę lekcji od kogoś bardziej doświadczonego ;)
  • Odpowiedz
@BlueScreeen: zawsze na początku dobrze jest sobie pójść chociaż na parę lekcji, bardziej doświadczona osoba wyłapie twoje błędy i powie ci co robisz nie tak i cie naprowadzi na właściwe tory, grając tylko z youtuba możesz popełniać sporo błędów i nawet o nich nie wiedzieć.
  • Odpowiedz
@BlueScreeen: od siebie dorzucę że najważniejsze, przynajmniej w moim przypadku, było rozciąganie tego w czasie, na początku jakieś dynamiczne zmiany akordów czy nawet głupie ogniskowe bicia sprawiały mi problemy mimo tego że grałem godzinami dziennie i na chama to ćwiczyłem, lepiej ogrywaj sobie kilka piosenek po godzinie każdego dnia niż katuj się tą gitarą raz w miesiącu ale cały dzień, ja zacząłem tak robić i jakimś magicznym sposobem coś tam
  • Odpowiedz