Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 35
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dla was. Już 07:02:00, Piątek, 26 listopada 2021. Imieniny: Delfiny, Sylwestra, Konrada. Słońce podniesie się dziś o 07:36. Będzie oświecało nas 7 godzin i 55 minut, w zenicie znajdzie się o 11:34 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:32. Ciemna noc zapadnie o 16:59, ale gwiazd można wypatrywać od 16:14.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dl...
  • 21

Dzień dobry!
Czy Szanowni Państwo dzisiaj, lub podczas tego weekendu, planują zabawy andrzejkowe? Wróżenie z wosku i inne tego typu? Ja zawsze wkładam kartki z imionami pod poduszkę, i nigdy nie wyciągnąłem innego, niż imię mojej żony. Pewnie dlatego że cała kartka przed pocięciem jest zapisana tylko jednym i to działa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@bolorollo: wiesz co, my już od dawna podejrzewamy ze to jakiś alien, a nie żaden kwiatek. Potrafi przez noc się tymi mackami próbować wcisnąć w klimatyzator, a za dwa dni już cała gałąź wisi nad krzesłem w salonie. Wcześniej pozwalaliśmy jej się wywijać jak chciała ale Dziąślak pociągał za gałęzie i się baliśmy żeby nie ściągnął na siebie całej donicy. No i przypielismy hoję do ściany, wzdłuż salonu. Chyba się po