Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Cześć. Stakuje troche #cake na autofarmie, ktora pokazuje mi jakiejś kosmiczne oprocentowanie depozytu tak jak na obrazku, ale z tego co rozumiem ten mars protocol który daje te swoje tokeny to dopiero po pół roku mogę zacząć je wypłacać (dla mnie nie ma problemu) ale czy rzeczywiście taki procent dzienny dostanę? Mam tam 1100 cakow, przy obecnym kursie to jest jakieś 180 dolarów dziennie, wiadomo, jest to zmienne i zależne od ceny tego tokenu mars, ale jeśli zalozymy że procent się utrzyma tak jak i cena Marsa to faktycznie po pół roku zacznie mi skapywac 180 dolarów dziennie czy to jakiś scam i lepiej uciekać nim padnie w #!$%@?? W 12 dni samych cakow urosło mi o 30 sztuk więc całkiem całkiem, szkoda tylko że cena cake spadła ale liczę że będzie jeszcze dobrze. Będę wdzięczny za wszelkie informacje, dzięki. #kryptowaluty
Pobierz maliczek - Cześć. Stakuje troche #cake na autofarmie, ktora pokazuje mi jakiejś kosmi...
źródło: comment_1637872333WNr7hM3jl61O4PHkeIlNgR.jpg
  • 2
@maliczek: za pół roku w bessie ten mars bedzie nic nie warty. Sa farmy gdzie jest 90k% i można w kazdej chwili wypłacić i zebrać wyfarmione tokeny. Np wonderland money