Wpis z mikrobloga

Wybaczcie, być może, zbyt emocjonalny opis, ale w zalewie antyszczepionkowego wariactwa, które coraz bardziej ogarnia wykop, warto dostrzec coś pozytywnego:

Wielki szacunek dla rektora Akademii Nauk Stosowanych im. W. Pola w Lublinie

Kiedy Państwo w interesie politycznym jedynie słusznej Partii, świadomie zrezygnowało z aktywnej i zdecydowanej ochrony zdrowia i życia swoich Obywatelek i Obywateli przed epidemią, takie decyzje zasługują na szczególne uznanie. I żadna Konfa nie przekona nas, że białe jest czarne a czarne białe...

https://www.wykop.pl/link/6383315/wielki-szacunek-dla-rektora-akademii-nauk-stosowanych-im-w-pola-w-lublinie/

#polska #polityka #lublin #bekazprawakow #bekazpisu #neuropa
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Takiseprzecietniak: Wymagasz tego ode mnie to pokaż swój. Po prostu irytuje mnie to, że ktoś kto powie, że się zaszczepił to z automatu jest covidiotą a drugi co powie, że nie chce się zaszczepić (tą konkretną szczepionką) to szur.
Może mi jedna i druga strona nie uwierzyć, ale są ludzie co nie negują tego czego dokonały szczepionki, ale z drugiej strony nie mają zaufania do preparatu stworzonego na szybko, gdzie
  • Odpowiedz
@bdfi3: Ludzie umierają w skali nieznanej od II wojny światowej, bo państwowa ochrona zdrowia się załamuje, a ty mnie będziesz oskarżał, że nie siedzę jak ty, czyli jak trusia pod miotłą, i nie udaję że nic się nie dzieje? Co Cię może ruszyć - kiedy ktoś z Twoich bliskich umrze? Kiedy sam będziesz błagał o łyk powietrza pod respiratorem? To według Ciebie też będzie szczuciem?

Chłopie, nie jesteś kibicem, my
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Takiseprzecietniak:

Kiedy sam będziesz błagał o łyk powietrza pod respiratorem? To według Ciebie też będzie szczuciem?


Hahahahahahah mój dziadek 80 letni z rozrusznikiem serca przeszedł bezobjawowo i ma #!$%@? ale takie lewackie grubasy jak ty które nie są w stanie wejść po schodach klasycznie obsrane po same pachy
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak: No jak są zaszczepieni to chyba bać się nie powinni i po co chcesz uszczęśliwiać kogoś na siłę?

Jak ktoś się nie zaszczepi to w sumie tylko jego problem bo to gówno się tak rozsiało i będziemy mieć to co sezon. Kto się obawia o siebie to już dawno się zaszczepił kto ma to w dupie to będzie miał to w dupie i tyle. Jeśli jedynym plusem jak się okazuje jest zmniejszone ryzyko ciężkiego przejścia to chyba każdy odpowiada za siebie. Co innego jakby miała chronić przed przenoszeniem to sprawa byłaby mocno dyskusyjna.
Przypomnę tylko, że zostały dopuszczone warunkowo jest sporo kontrowersji wokół tego i gdyby ktoś odpowiedział rzeczowo na zarzuty nie byłoby tematu.

A o mnie się nie martw, przeszedłem ponad rok temu i jedyne czym się objawiło to lekkim zmęczeniem wieczorem i brakiem węchu i smaku. A w tym momencie jestem i tak traktowany gorzej od tych co wybrali drogę zaszczepienia się. Więc argument o tym, że mam się bać słabo na
  • Odpowiedz
zostały dopuszczone warunkowo jest sporo kontrowersji wokół tego i gdyby ktoś odpowiedział rzeczowo na zarzuty nie byłoby tematu.


@bdfi3: Naprawdę tak myślisz? Serio? Pytam bez kpiny, bo jeszcze nie spotkałem się z człowiekiem, który, bez ciężkiego przechorowania tego gówna, powiedziałby, że: no ja nie wierzyłem, ale mnie jakieś badania naukowe przekonały. Chciałbym, ale to tak nie działa, niestety.
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak: Problem jest w tym, że swoimi działaniami poddali w wątpliwość bezpieczeństwo i skuteczność szczepionki to po prostu ludzie są nieufni. A zaufanie ciężko odzyskać tym bardziej, jeśli spojrzymy co się działo w przeszłości w tej branży.

Chcesz wiedzieć co u mnie wywołuje niechęć do tych preparatów ?
- Brak odpowiedzialności producenta za ewentualne powikłania, a takowe są bo kojarzę jedną osobę wiek 35lat której z nami nie ma i znajomy wiek jakoś 45 miewa paraliże (nasiliło się po drugiej dawce) do teraz nie wiadomo dlaczego. Jakby to były osoby starsze to powiedzmy, że mógłby to być zbieg okoliczności.
- Zbyt krótki okres testowania
- Jak już wspomniałem łapówkarstwo i wciskanie swojego preparatu - było od zawsze jest
  • Odpowiedz