Wpis z mikrobloga

Mirki, może któryś z Was orientuje się w zasadach dofinansowania do kursów zawodowych w ramach programu "Kierunek kariera" w Małopolsce.

Chciałbym uzyskać dofinansowanie na kurs obsługi wózków widłowych i / albo spawania.

Nie przeczytałem wcześniej dokładnie regulaminu. Już złożyłem wniosek, mam wyższe wykształcenie, jedynie tytuł inżyniera. Zostałem zakwalifikowany do programu ale, z tego co widzę, w odrębnej wersji dla osób z wyższym wykształceniem. Widzę że 6 grudnia ruszy nabór do programu "Kierunek Kariera Zawodowa".

1. Czy w programie "Kierunek Kariera" można ubiegać się o bony na kurs obsługi wózki / spawania? Choć z tego co widzę wychodzi na to że nie.
https://kierunek.pociagdokariery.pl/artykul/Kierunek-Kariera-otwarty-dla-osob-z-wyzszym-wyksztalceniem

2. Czy można było zataić poziom wykształcenia na etapie wnioskowania a tym samym być zakwalifikowanym do programu Kierunek Kariera i automatycznie Kierunek Kariera Zawodowa i w tym drugim ubiegać się o bony na powyższe kursy? Czy może można teraz to jeszcze jakoś odkręcić?

#praca #pracbaza #prawo
#pytanie
  • 1