Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jestem_legenda: A nie jest? Trzeba by @trozek zapytać. Czasem komentuje to co mówiono wcześniej w radiu, albo jak są problemy z połączeniem, to próbują jeszcze raz się zdzwonić.
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: ja bym wrzucił na luz, ostatni materiał na jego kanale był 2 tygodnie temu, na pozostałych mediach społecznościowych też ograniczył działanie. Wygląda na to, że ma urlop i nagrał odcinki do przodu, ewentualnie chory
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AdrianJ: w poniedziałek chyba było na żywo i mówił coś ze wrócił z urlopu. Albo się mylę.

Ale ja nie mam problemu ze jest to nagrane, tylko to że udają że nie jest. Po co?
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: widocznie taka formuła :D W Trójce też tak było, nawet słuchacze dzwonili, że "jeżeli tam jest to niech powie która godzina". Okazało się, że mieli ponagrywane na taką okoliczność też takie odpowiedzi xD
  • Odpowiedz
@olito: dzięki że jako jedyna/jedyny mnie podlinkowałeś.

Prawie zawsze jest na żywo. Czasami muszę jednak wyjechać w miejsce gdzie nie ma dobrej sieci. Zdarza się to bardzo rzadko ale akurat ostatnie trzy dni z powodów osobistych musiałem wyjechać z domu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trozek: oczywiście do Pana nie mam żadnych zastrzeżeń i to że nie zawsze można odpowiadać na żywo jest oczywiste, ale wtedy pan redaktor Łukawski mogłaby inaczej to zapowiedzieć. Ale wiem, czepiam się :)
  • Odpowiedz
@trozek: a to przepraszam, może akurat był Pan w studiu, ale tego samego dnia leciała po prostu zapowiedź z Pana odpowiedzią, a jeden-dwóch podejrzliwych słuchaczy się potem dodzwoniło ;)
  • Odpowiedz
@trozek: To ja mam Pytanie z Mojej Kanapy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A mianowicie - często tuż po godz. 6:00 u p. Marcela można usłyszeć w zapowiedzi poranka fragment Pytań z Księżyca. Wtedy akurat jest to część emitowanego później nagrania PzK(nie na żywo), czy raczej fragment nagranej wcześniej próby(a sama audycja jest na żywo)?

Swoją drogą bardzo ubolewam, że nie można Pana posłuchać w dłuższych audycjach :(
  • Odpowiedz
@RadzieckaCalka: kiedyś, gdy Pytania z Księżyca były jeszcze Pytaniami z kosmosu większa część audycji byla nagrywana. Dzisiaj 99prox idzie na żywo więc nie ma szans wyemitowania czegokolwiek z taśmy.
  • Odpowiedz