Wpis z mikrobloga

@szewcu222:

kojarzę taki film polski o rodzinie z jakichś okolic Katowic rodzice alkoholicy a młodziak 10 latek latał i ogarniał. Ale kurde se nie przypomnę tytułu

Chyba mówisz o Herkules bardzo dobry film
@Essology: To znam, Adrenalina, bardzo dobry
@Aerwin: Dziękuje brzmi ciekawie
@dawidfischer4: Był chyba w w programie "Cela nr", ponoć gdyby nie to, że poszedł w strone przestępczą to gość mógłby być nawet jakimś geniuszem.
@
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iTuTego: o skubany znalazłeś to i to o 3 w nocy xd, ja zapomniałem jego ksywy. Jedyne co zapamiętałem to że robił na dom i ojciec mówił po śląsku xd nie wiedziałem że jest film po 17 latach....kurde prze typ aż się dołożę do zbiórki. Zajebisty wątek wogule otworzyłeś , dzięki !
  • Odpowiedz
@szewcu222: Dzięki również za Twój udział tutaj, właśnie oglądam ponownie, bo świetny dokument. Generalnie są 3 części Herkules, i Herkules rusza w świat no i ta najnowsza, po latach. Szkoda chłopaka cholernie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DeathFromSandman dobra rekomendacja. Lubię polskie dokumenty, często są tak prawdziwe i przez też wręcz depresyjne, że później człowiek smuta tylko po obejrzeniu tego. Podobne uczucie beznadziei miałem po obejrzeniu Gummo.
  • Odpowiedz