Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tu #rozowypasek 25 lat, mój #niebieskipasek 37, jesteśmy małżeństwem od 3 lat.
Nie wiem już co robić. Chodzi o zachcianki seksualne mojego męża.
Zaczeło się w sumie od kiedy zaczął wyjeżdzać do pracy zagranicę, tłumaczył się, że musi się ze mną porządnie pożegnać przed wyjazdem, albo powitać po powrocie. Niestety chciał ode mnie coraz więcej i miał coraz dziwniejsze pomysły. Coraz częściej chciał kochać się ze mną analnie, chociaż za tym nie przepadam. Zwykle się na to godziłam, pochodzę z wioski, miałam tradycyjną rodzinę, gdzie to facet był osoba decydującą i trzeba się było go słuchać. Ja chciałam mieć normalną rodzinę, być dobrą żoną i mieć dobrego męża, po prostu.
Wcześniej się tak nie zachowywał, mamy coraz więcej cichych dni przez to.
Ostatnio chciał czegoś takiego, że aż głupio mi o tym pisać. Przez to się pokłóciliśmy i nie wiem czy nie wyjadę do rodziców jutro bo już mam dosyć klotni o to.
Stał się brutalniejszy, czasem mówi obrzydliwe rzeczy, probowalam udawac, ze mi sie podoba, ale to nie dla mnie i powiedzialam żeby tego nie robił. Dzisiaj rozmawialiśmy duzo.
Czy to może być kryzys wieku średniego?
#pytanie #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619e99781e9981000a582dbb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 12
  • Odpowiedz
CzterokopytnyZiomek: Może po prostu niedopasowanie w łóżku? Różnica wieku, potrzeb, ty z wioski więc w sobotę po ciemku, on z miasta więc gang bank z młodszymi po ciężkim tygodniu w korpo... Terapia i tyle albo szykuj niebieską kartę, bo zaraz się zacznie przymuszanie do analu, do tego, tamtego i potem będzie klasyk w Wiadomościach/Faktach/Wydarzeniach: "dobry somsiad był, dzień dobry na klatce mówił"

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
ZakochanaKrowa: Posłuchaj kochana przede wszystkim nie zrażaj się. Seks jest bardzo piękny i możesz kochać się z mężem na wiele różnych sposobów. Po prostu wyluzuj się i skup na doznaniach podczas stosunku. Zaskocz męża w taki sposób, że najpierw zaczniecie uprawiać seks od klasycznej pozycji a później przejmij kontrolę. Pokaż dominację w łóżku i np. wymuś na mężu by zaspokajał cię oralnie. Zabaw się zupełnie inną osobę i zobaczysz pozytywne efekty.
  • Odpowiedz