Wpis z mikrobloga

@sadistikexekution: to, że mamy demokrację to tylko krótkie mignięcie w historii ludzkości, rządy zawsze dążyły do autorytaryzmu. I tak, uważam że to przedostatni krok - w momencie, w którym którym zgodzisz się na monitorowanie swojego zdrowia przez jakieś apki i poddawanie się medycznym procedurom które 'nakazuje' Ci rząd jak dla mnie kolejnym logicznym krokiem, czyli zdobyciem jeszcze większej kontroli nad obywatelem, będzie social credit score. Co z resztą już zaczyna
  • Odpowiedz
@Karakatamakatula: czy poprzednim krokiem była przymusowa edukacja? przymus przymusowi nierówny. ponadto ten krok wydaje Ci się przedostatni tak samo jak wielu samozwańczym prorokom się wydaje, że apokalipsa nastąpi właśnie za ich życia. ot, brak pokory.

natomiast jeśli chodzi o UK – faktycznie, zapomniałam o nich, tu nawet nie zamierzam się kłócić. choć szkodliwość tej apki jest dyskusyjna; nagrody za walkę z otyłością to jeszcze nie chiński zamordyzm. ale w obliczu
  • Odpowiedz
@sadistikexekution: Czy zwierzęta szczepione na wściekliznę mogą ja dalej roznosić? Czy tak samo mam prawo gonić grubych ludzi na siłownie bo w ich organizmach jest większe szansa na rozwój wirusa?
  • Odpowiedz
@oliwkowemydlopodprysznic: O wiele czyli o ile? Podeslij mi badania dla 25 latka, ocenie czy jest mi to potrzebne i może się zaszczepie. A zanim prześlesz idę zabijać grubych starych i schorowanych ludzi którzy namnażają wirusa narażając społeczeństwo.
  • Odpowiedz
@malinq:
Gdyby istniała jakakolwiek szansa, że te dane cię przekonają, to już byś dawno na nie trafił. Także nie udawaj, że masz na tyle jaj żeby zmienić zdanie na ten temat. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za duża część twojego ego jest zbudowana na tym, że niby przejrzałeś na oczy względem większości społeczeństwa i to pewnie by było dla ciebie jak mentalne samobójstwo xD
  • Odpowiedz