Wpis z mikrobloga

#ideologialgbt #lgbt #urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkatoli

Istnienie czegoś takiego jak "ideologia LGBT" jest wytworem polskich zaburzeń prawakoidalnych. Z ciekawości sprawdziłem w Google "lgbt ideology" -pl, praktycznie wszystko odnosi się do polski, pisu, kościoła katolickiego, ultrakonserwatystów i prezydenta Dudy, termin jest podawany w cudzysłowie i tłumaczony z polskiego. Nikt w cywilizowanym świecie o tym nie słyszał. Jeśli się o tym pisze, to wyłącznie w kontekście cudaków z Polski, którzy sobie taką ideologię wymyśliły.
groceries - #ideologialgbt #lgbt #urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #bekazpisu #be...

źródło: comment_1637764635T8XZBHYTv8l9jeFsOQQ8iY.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@groceries: no super jak wpiszesz gender idelogy(co się pokazuje na wiki jako alternatywa do lgbt) to już tak. Co więcej lgbt jest częścią ruchów socjalistycznych/komunistycznych/marksistowskich. Gdzie działacze wysokiego szczebla organizacji lgbt otwarcie chwalą te nurty. Jako że dla korp pracowałem do iks #!$%@? de kto nie widzi że kacykowie z organizacyjek to rak toczący korpa i generalnie społeczeństwo. Tak jak KK/islam/czy inny wymysł toczy całe kraje. Od kolejne starcie światopoglądów gdzie
  • Odpowiedz
@groceries: Wystarczy samo lgbt ideology i wyskakują jedynie te same źródła. Nawet zagraniczne mówią o niezależnym Onżeju, zatroskanym o los dzieci kościele, strefach wolnych od pedałowania i Watykańskiej konfederacji pod batutą Bosaka i Brałda. Wait, Bosak mówił o doktrynie lgbt. Bo bycie gejem dla kleru/narodowców to ideologia. Proste, możesz pukać kolegę aż cały tapczan furszy ale jak nazywasz innych homo pseudo-ludźmi to nie jesteś lgbt . ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@groceries: ale ci podałem że te gendery i lgbt wpisują się w nurt lewicowy. Taka neolewica. To że jakiś blog coś napisał. to równie dobrze perreira mógłby napisać że ideologia KK nie istnieje bo katolicyzm to wiara.
Oczywistym jest że żaden uniwerek(chyba że rydzyka) tego nie tknie bo od 100 lat uczelnie to mocno lewicujące miejsca(spojrzyj sobie jak uczelnie zachodnie i ich elity wspierały socjalizm i komunizm za zimnej wojny i
  • Odpowiedz
@groceries: jeszcze może uściśle. Jak przyjrzysz się temu googlowi co tak go lubisz. To zauważysz że konserwatywna cześć polityków lgbt/gender przypisuje neomarksizmowi(nawet idol wykop peterson tak to kwalifikuje). Generalnie popełniłeś błąd przenosząc polskie idee na wyszukiwanie w zagranicznych mediach. jak poczytasz pod hasłem neomarksizm, lgbt communism itp. to zobaczysz że to po prostu tam jest. A to że główne korpa są za tym co dla nich da zysk to inna sprawa.
  • Odpowiedz
przenosząc polskie idee


@CukrowyWykop: o to mi tylko chodziło - to jest polska idea, o której nikt nie słyszał w cywilizowanym świecie poza rewelacjami z jakiegoś mało znanego, biednego, smutnego, zacofanego shithole'u :) badania lgbt w kontekście postmarksizmu to inna liga refleksji, bez przełożenia, może jedynie trochę się zazębiać. nie ma to jednak wielkiego impactu w świecie akademickim, który wszak jest świadomy, że lgbtqa+ to tylko w miarę nowe określenia na
  • Odpowiedz
o to mi tylko chodziło - to jest polska idea, o której nikt nie słyszał w cywilizowanym świecie poza rewelacjami z jakiegoś mało znanego, biednego, smutnego, zacofanego shithole'u :) b


@groceries: Amerykanie czy europejczycy tą idę utożsamiają z lewica i marksizmem/socjalizmem. LGBT i ogólnie gender stała się częścią ideologi lewicy dla konserwatystów. Inne słowa, łagodniejsze wypowiedzi ale sens ten sam. Ja patrząc na cywilizowany świat i polski #!$%@?łek widzę to samo.
  • Odpowiedz
Amerykanie czy europejczycy tą idę utożsamiają z lewica i marksizmem/socjalizmem. LGBT i ogólnie gender stała się częścią ideologi lewicy dla konserwatystów.


@CukrowyWykop: No już niekoniecznie. Pozwól, że rzucę cytatem:

"50 lat po Stonewall małżeństwa gejów są legalne w 28 krajach. 16 krajów umożliwia zawarcie związków partnerskich osobom tej samej płci. Kilka kolejnych uznaje jednopłciowe małżeństwa zawarte poza ich granicami. 31 państw pozwala homoseksualnym parom na adopcję.
Homofobia w najbardziej zaawansowanych cywilizacyjnie
  • Odpowiedz
@groceries: stary, jemu nie przetłumaczysz xD To jest jeden z tych typów, którzy w obliczu dowodów powiedzą ci, że twoje dowody nic nie znaczą bez jakiegokolwiek wytłumaczenia. Nie ma sensu.
  • Odpowiedz