Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu używałem w pełni "owtyczkowanego" Kodi na PC i było to doświadczenie niemal idealne. Wszystko w jednym miejscu, pod ręką, na kilka klików. Później miałem mnóstwo innych zajęć, więc Kodi poszło w odstawkę, a dziś przymierzam się do kupna nowego TV i boxa. Widzę, że wyszła zupełnie nowa wersja Kodi. Pytanie do szanownych użytkowników: czy Kodi (odpowiednio owtyczkowane) nadal oferuje to samo, co dawniej, czyli niemal wszystko? Coś jak Netflix, tylko o wiele bardziej rozszerzony? Jeśli tak, to jaki TV i BOXa polecacie pod ten soft, żeby w miarę śmigało. Budżet do 8000 zł za całość.

#kodi #kodiwpigulce #pytaniedoeksperta
  • 8
@michatok: Po co ci BOX z nowym TV? Kup TV z androidem na pokładzie i masz sprawę Kodi załatwioną. Mam TV od Xiaomi i na nim Adroida 10 i Kodi 19.3 śmiga bez problemu. W tej chwili mam cztery wtyczki - Camlive, Exodus, Fanfilm i Phantom. Wszystko działa cacy.
@Wiskoler_double: Sękju. Możesz napisać konkretnie jaki masz model TV? Pytałem o boxa, bo na niektórych forach Kodi straszą, że przy aktualizacjach softu TV w tym Androida, Kodi łatwo może się wysypać, więc box jest bardziej uniwersalny i pozwala też w razie czego na instalowanie "nieoficjalnych" wtyczek.
@michatok: Xiaomi P1 43 '', 4K.
Nie wiem jakie wtyczki uważasz za "nieoficjalne", ale te które wymieniłem też pozwalają na oglądanie filmów bez kupowania premium u jakiegoś dostawcy. Od razu zaznacze że mnie sport i wszelkiego rodzaju bijatyki na gołe klaty nie interesuje, tak więc dla mnie problem VOD TV nie istnieje.