Wpis z mikrobloga

Dziękówka Miraski. To dzięki wam kupiłem wczoraj za fajną cenę flaszeczkę, której brakowało mi w kolekcji - BR540.
No to jeszcze tylko Black Iris, LV Nomade i jakiś starszy wypust Fahrenheita i ... coś wymyślę: )

BTW: SOTD Beau de jour BS od, a jakże, Mirka! Elo

#perfumy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asjopek: mialem baccarata z roku 2019 a na poczatku tego roku kupilem nowego, strzelilem dwa globale po ktorych nikt ode mnie niczego nie czul po godzinie (nawet sam z nadgara niczego nie czulem) po czym sprzedalem to w #!$%@?. Gdzie BCR 2019 od rana do wieczora potrafil mi z reki #!$%@? jak zly
  • Odpowiedz
no to słabiutko.
Z rok temu kupiłem 30ml odlewki od @mekefeke i nie narzekam na parametry. Projekcja jest himeryczna - to prawda ale nie nazwałbym tego wodą z kranu :) Choć co ciekawe więcej komplementów (czytaj: jakiekolwiek) dostałem z ZPH V ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pionas1337: jak się domyślasz, chodziło mi o jakiś głos z zewnątrz. Bo o wodzie z kranu to ja czytałem tu już o zbyt wielu zapachach, które nie pachną minimum 12 godzin.
  • Odpowiedz
@Asjopek: @pionas1337: EDP 2019 i Extrait 2018 na 99% mają parametry takie jak wcześniejsze batche, EDP 2020+ zdecydowanie po reformulacji na niekorzyść, Extrait nie wiem. Imho rozsądniej już Haramaina Rouge brać niż obecne wypusty EDP ewentualnie polować na starsze
  • Odpowiedz