Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mam do oddania questa dla ludzi z #wroclaw.

fabuła:
We wakacje byłem tam przejazdem i poszedłem na ten cały rynek i akurat było jakieś święto, czy inne coś i były te takie typowe dla takich sytuacji stragany z jakimś chińskim badziewiem, albo produktami regionalnymi. No i na jednym były miody pitne. A że jestem koneserem postanowiłem spróbować.
Mieli tylko trójniaki i czwórniaki smakowe, a że ja jestem team #poltorak to jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że jeden z nich bardzo mi zasmakował. Bym to trójniak, albo czwórniak porzeczkowy. Kupiłem z dwie flaszki, pojechałem dalej w swoją podróż i wypiłem te potiony i nie zrobiłem ani zdjęcia, ani nie zapisałem nazwy, ani nic. Uznałem że po prostu znajdę na necie. Ale oczywiście nie znalazłem nigdzie tegoż cuda.
Teraz tam podczas tego całego jarmarku też pewnie są takie stragany z regionalnymi rzeczami. Dlatego

Zadanie:
Przejść się po jarmarku, obejść te wszystkie stragany, znaleźć ten z miodami pitnymi i sprawdzić czy jest potion o smaku porzeczkowym. Zrobić zdjęcie etykiety i zapytać się ziomka co tam handluje o informacje. Gdzie to można kupić, czy mają jakąś stronę, albo w którymś sklepie internetowym gdzie sprzedaje się alkohole da radę to nabyć itp.

Nagroda
20 expa
Glacial - Mam do oddania questa dla ludzi z #wroclaw.

 fabuła:
 We wakacje byłem tam...

źródło: comment_1637740347R7VfT1ouMZAGJXng2i8nGw.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz