Wpis z mikrobloga

Czy jest to system seller? Krążą plotki, że ma pojawić się na Xboksie za rok, a zastanawiam się nad samą grą. Pomysł wyjątkowy, czy gra jest równie ciekawa i warto kupić dla niej PS5? A i jestem raczej niedzielnym graczem, jak już gram dużo to w kolejną Fifę przez pierwsze 2-3 miesiące zanim mi się znudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°). W sumie fajnie gra nie angażuje na wiele godzin, a na przykład pozwala na półgodzinną sesję. Znacie jakieś ciekawe gry fabularne tego rodzaju? Nie chodzi mi o fizyczną niemożliwość, a że właśnie fabuła nie zmusza do grania dalej, bo można sobie "przystanąć". #gry #ps5
#deathloop
  • 8
Nie kupilbym konsoli dla tej gry choc bardzo podobala mi sie, bo lubie rdzen gry jak w Dishonored/Prey. Gralem na PC po premierze, teraz to polatali ja troche wiec nie potwierdze ze naprawili optymalizacje bo byla skopana, moze wersja konsolowa byla stabilniejsza w wersji 1.0 bo gre skonczylem i nie wchodzilem ponownie a gralem SP i troche MP. Rowniez bylem zdania ze po zaliczeniu poczatku gry, majac jakies moce i lepsza bron
@Smartek: gra wyszla i znikla, jest juz zapomniana w zasadzie, obstawiam ze nie sprzedala sie za dobrze mimo wszystko, chociaz widac ze jest zrobiona jako rehash mechanik z dishonored na mniejsza skale, ogolnie jakis dziwny miszmasz z murzynkami pod klimaty blm na grafikach promocyjnych, obowiazkowo xd. system seller to np forza horizon, god of war etc
@Smartek: Wydawcy i twórcy gry stali się własnością Microsoftu w tym roku. Wersja na Xboxa pewnie ukazałaby się już dawno, ale Microsoft postanowił uhonorować umowy podpisane przez przejęciem np. na wyłączność. Jak ekskluzywność wygaśnie to pewnie od razu pojawi się wersja na Xboxa i trafi od razu do Gamepassa.