Wpis z mikrobloga

Tabelka przed "Black Frajer"
Wywaliłem kilka kart, które praktycznie nie do dostania lub połączyłem kilka bliźniaczych modeli - bez większych różnic.

Zamieniłem też ETC na ERG bo z ETC nic szczególnego nie dzieje się na rynku i w tabelkach głównie była na czerwono

Obserwuj/czarnolistuj #wykopkopiekrypto

#gpuacl #kryptowaluty #ethereum #ravencoin #eth #ergo #rvn #kartygraficzne #gpu #kopaniekryptowalut #mining #komputery #nvidia #amdrewards
Pobierz cranberry250 - Tabelka przed "Black Frajer"
Wywaliłem kilka kart, które praktycznie ...
źródło: comment_1637675470Qqco4TMH3BqTESj9Na1FTK.jpg
  • 20
W sumie to dobrze by było dodać opłacalność z uwzględnieniem ETH idącym papa za 7 miesięcy i przełączeniem się na ergo albo raven. Bo to trochę zmienia ranking opłacalności kart.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W sumie to dobrze by było dodać opłacalność z uwzględnieniem ETH idącym papa za 7 miesięcy i przełączeniem się na ergo albo raven. Bo to trochę zmienia ranking opłacalności kart.

@krzyk2:
A co masz w tabelce?
@cranberry250 Yyy, no ja tam widzę ile dni do zwrotu karty, ale z tabelki mi nie wynika jak to jest liczone, więc zakładam, że zwrot wyliczany jest na podstawie ETH tylko a nie kombinacji ETH+RVN/ETH+ERG (po estymowanym ETH 2.0). Bo to trochę zmienia proporcje dla kart, niektóre są słabe do RVN.