Wpis z mikrobloga

#lego
Mam battery boxa czy jak się to tam nazywa tego obłego z klapkami po bokach i nie jest zbyt wygodny w obsłudze. Widzę, że jest akumulator 8878 ale ponad 5 stów... kaman. Jak się do tego mają te akumulatory na aliexpres? Daje to radę?
np takie
  • 4
@pigoku: mam ten model z Ali, generalnie z plusow to fakt ze jest mniejszy i mozna ładować go bez rozbierania konstrukcji.
Z minusów to napewno nie ma tych 800 mAh, a moc spada całkiem szybko moim zdaniem.
Jeśli chcesz coś zbudować aby jeździło a nie turlało się to - chyba - tylko BuWizz

edit: silniki natomiast L/XL i servo to polecam, działają normalnie.
@sekinoau: silniki i sterowanie mamy bo kupiłem kiedyś tego robota na gąsienicach w dwupaku :-)
Podejrzewałem, że pewnie z mocą tego aku będzie problem ale nie robimy z dzieciakiem samochodu do le mans 24h, chodzi bardziej o konstrukcję. Cena tego co podałeś też trochę powala przy założeniu że bawimy się tym okazjonalnie. Niemniej dzięki za opinie. Za 80 zł chyba się mimo wszystko opłaca.
@pigoku: no ja też chciałem się bawić okazjonalnie tylko, ale po około godzince zabawy widać spadek mocy; większy niż z baterii AA. Więc do konstrukcji typu dźwig, holownik, cięzarówka to da radę. Jeśli chcesz zrobić wyścigówkę typu 42095 to już może być ciężko, nie będzie tej frajdy zbyt długo ;(