Wpis z mikrobloga

Jarocin 1990 - Maria Nefeli: "Boicie sie walczyc". Zajebisty film oddajacy tamte klimaty sprzed ponad cwierc wieku juz (dla mnie 1990 byl 2 lata temu). Grupa z Legnicy, ktora wczesniej nazywala sie Liban. Na wokalu Andrzej “Kogut”.
Czlowiek, ktory siegnal totalnego dna. W jednym z wywiadow mowil: "Lezalem w smietniku i obrygzaly mnie szczury". Polska hera, czyli kompot. Mial duzo szczescia.
Dal rade powstac.
Ostatni koncert jako wokalista "Maryśki" Kogut zdołał zagrać w 1992 roku. Mikrofon gościnie wziął do ręki dopiero po długim procesie wychodzenia z nałogu i życiowego nawrócenia w 2006 roku, a następnie w 2016 roku. Artysta prowadzi obecnie profilaktyki na temat uzależnień dla młodzieży.
#punk #rock #muzyka #punkrock #90s
profumo - Jarocin 1990 - Maria Nefeli: "Boicie sie walczyc". Zajebisty film oddajacy ...
  • 1
@profumo Miałem okazje poznać Koguta podczas spotkania na temat uzależnień w gimnazjum, niesamowity gość, cholernie przezabawny nawet w temacie o którym opowiadał w sumie w bardzo dosadny sposób. Dla dzieciaka który wtedy zaczął jarać się polskim punkiem jedno z najlepszych wspomnień